CZAJNIK ELEKTRYCZNY LEHMANN AQUA GLASS 10

54,99 

CZAJNIK ELEKTRYCZNY BEZPRZEWODOWY SZKLANY CZYSZCZENIE 2L LED

Marzy Ci się energooszczędny czajnik elektryczny z opcją LED na rynku?

Mamy rozwiązanie na Twoje potrzeby! Czajnik bezprzewodowy Lehmann to urządzenie o imponujących parametrach technicznych, ale również przemyślanej konstrukcji. Jest mocny, szklany z podświetleniem LED, energooszczędny, nie zużywa niepotrzebnego prądu, a przy tym łatwo się czyści dzięki higienicznej szklanej powłoce.

Odkryj zalety najlepszego czajnika elektrycznego z podświetleniem LED!

Czajnik Lehmann to gwarancja jakości i długa żywotność urządzenia

Dlaczego wybierać kompromisy? Czajnik elektryczny Lehmann gwarantuje czystość wnętrza, prostotę obsługi i łatwe odkładanie na obrotą podstawę. Szybko się nagrzewa i utrzymuje temperaturę. To idealny czajnik o mocy aż 1850W-2200W i pojemności 2L, a przy tym niesamowicie piękny i estetyczny w każdej przestrzeni kuchennej.

Zaprojektowany by cieszyć wysoka estetyką dzięki zastosowaniu szkła!

Zapewnia utrzymanie czystości elementu grzewczego i wnętrza czajnika, co przekłada się na lepszą jakość i smak wody, gwarantując idealny smak napojów w każdym łyku. Zapewnia mniejsze zużycie energii elektrycznej, łatwe utrzymanie czystości wnętrza i dłuższą żywotność urządzenia dzięki efektywnemu usuwaniu osadu kamienia.

⚠️ UWAGA JAKOŚĆ WYKONANIA JEST NAJWAŻNIEJSZA

Specyfikacja techniczna:

 • Stan: Nowy
 • Producent: Lehmann Polska
 • Model: Aqua Glass 10
 • Moc: 1850-2200 W
 • Pojemność: 2l
 • Materiał wykonania: szkło/ stal nierdzewna/ tworzywo ABS
 • Wyświetlacz: brak
 • Termostat: wbudowany
 • Regulacja temperatury: brak
 • Waga: 1,2 kg
 • Wymiary: 240 x 155 x 210 mm
 • Długość przewodu: 85 cm

Zalety:

 • ✅ Światełko podświetlające wodę LED
 • ✅ Przycisk na pokrywie do otwierania
 • ✅ Po zagotowaniu wody do 100 ℃ czajnik automatycznie się wyłączy oraz zgaśnie lampka

➡️ GRATIS – Poradnik jak przygotować doskonałą kawę i herbatę w formacie PDF!

Dzięki profesjonalnemu poradnikowi, dowiesz się JAKICH BŁĘDÓW NIE POPEŁNIAĆ aby kawa była wyśmienita a herbata miała doskonałe właściwości.

Pamiętaj, po zakupie otrzymasz na maila jedyny i niepowtarzalny poradnik w formacie PDF.

Bardzo łatwe odkamienianie

Po dłuższym czasie korzystania z czajnika może pojawić się w nim kamień, który wpływa na wygląd urządzenia. W celu usunięcia kamienia wlej do niego 0,2l octu oraz 0,4l wody, uruchom czajnik i poczekaj do wrzenia. Następnie wylej wodę z octem i po wystygnięciu umyj czajnik ścierką z płynem do mycia naczyń wewnątrz i dobrze wypłucz czajnik

➡️ Delikatne światło LED

Podświetlenie w elektrycznym czajniku bezprzewodowym służy głównie do wizualnego wskaźnika pracy urządzenia, informując użytkownika o tym, że woda jest obecnie podgrzewana. Dodatkowo, może pełnić funkcję estetyczną, dodając nowoczesny wygląd do urządzenia oraz ułatwiając orientację w ciemności.

➡️ Płaska grzałka zabezpieczona przed przegrzaniem

Pozwala na łatwiejsze utrzymanie czajnika w czystości. Duża powierzchnia gwarantuje również szybsze nagrzewanie i mniejsze zużycie prądu.

➡️Kompaktowe wymiary i estetyczny desing

Szklane czajniki bezprzewodowe oferują nowoczesny i elegancki wygląd, który doskonale komponuje się z wieloma współczesnymi kuchniami, dzięki swojej przejrzystości i połyskującym detalom. Ich estetyka nie tylko podkreśla styl użytkownika, ale również umożliwia obserwację procesu gotowania wody, co dodaje praktycznego uroku codziennemu rytuałowi parzenia herbaty czy kawy.

➡️ Komfortowe wlewanie i wylewanie wody

Szeroki dziubek wykonany ze szkła umożliwia wygodne nalewanie wody, wodę nalewa się szybko, a jednocześnie bezpiecznie kontrolując jej ilość delikatnym przechyleniem.

➡️ Nienagrzewająca się obrotowa podstawa 360° z długim kablem

Wygoda dla prawo i lewo-ręcznych osób. Odstawienie czajnika przestanie być kłopotliwe dzięki obrotowej podstawie w którą łatwo trafić i jeszcze prościej zdjąć z niej czajnik. Kabel zasilający ma aż 0,85 metra długości.

➡️ Pokrywa otwierana wygodnym przyciskiem

Pokrywa otwierana przyciskiem w czajniku elektrycznym zapewnia łatwe i higieniczne napełnianie czajnika wodą, minimalizując ryzyko poparzenia oraz umożliwiając obsługę jedną ręką.

➡️ Zamknięta konstrukcja rączki

Zamknięta konstrukcja rączki czajnika elektrycznego zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, chroniąc dłonie przed parą i gorącą wodą, a także zapewnia stabilniejszy i pewniejszy chwyt podczas nalewania.

➡️ Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody

Automatyczne wyłączenie czajnika elektrycznego po zagotowaniu wody zwiększa bezpieczeństwo i oszczędność energii, eliminując ryzyko przegrzania i pożaru oraz zapobiegając niepotrzebnemu zużyciu prądu.

Informacje dodatkowe

Waga 1,2 kg