Szukasz mocnego i szybkiego w gotowaniu czajnika który jest bezpieczny?

Mamy rozwiązanie na Twoje potrzeby! Czajnik bezprzewodowy Lehmann to urządzenie o imponujących parametrach technicznych, ale również przemyślanej konstrukcji i systemach bezpieczeństwa. Jest mocny, ma zabezpieczenie przed przegrzaniem, a przy tym łatwo się czyści dzięki płytowej grzałce zastosowanej w stalowym dnie.

Odkryj zalety najlepszego czajnika elektrycznego wykonanego ze stali!

Czajnik Lehmann to gwarancja jakości i długa żywotność urządzenia

Dlaczego wybierać kompromisy? Czajnik elektryczny Lehmann gwarantuje czystość wnętrza, prostotę obsługi i łatwe odkładanie na obrotą podstawę. Szybko się nagrzewa i gotuje wodę dzięki wysokiej mocy. To idealny czajnik o mocy aż 2200W i pojemności 1,8L, a przy tym niesamowicie piękny i estetyczny w każdej przestrzeni kuchennej.

Czajnik wykonany z bezpiecznej w kontakcie z wodą stali nierdzewnej

Stal nierdzewna jest materiałem wyjątkowo trwałym i odpornym na korozję, co zapewnia długą żywotność urządzenia. Materiał ten jest bezpieczny dla zdrowia, nie wydziela szkodliwych substancji nawet przy długotrwałym kontakcie z gorącą wodą. Jest odporna na zabrudzenia oraz odbarwienia, co ułatwia utrzymanie czajnika w idealnym stanie.

⚠️ UWAGA JAKOŚĆ WYKONANIA JEST NAJWAŻNIEJSZA

Specyfikacja techniczna:

 • Stan: Nowy
 • Producent: Lehmann Polska
 • Model: Aqua Steel 10
 • Moc: 2200W
 • Pojemność: 1,8l
 • Materiał wykonania: stal nierdzewna/tworzywo ABS
 • Termostat: wbudowany
 • Waga: 0,65kg
 • Wymiary: 25 x 21 x 16 cm
 • Długość przewodu: 85cm

Zalety:

 • ✅ Nienagrzewająca się podstawa
 • ✅ Ninagrzewający się uchwyt
 • ✅ Lampka kontrolna

➡️ GRATIS – Poradnik jak przygotować doskonałą kawę i herbatę w formacie PDF!

Dzięki profesjonalnemu poradnikowi, dowiesz się JAKICH BŁĘDÓW NIE POPEŁNIAĆ aby kawa była wyśmienita a herbata miała doskonałe właściwości.

Pamiętaj, po zakupie otrzymasz na maila jedyny i niepowtarzalny poradnik w formacie PDF.

Płytowa grzałka to proste czyszczenie i idealny smak w każdym łyku

Zapewnia łatwe utrzymanie czystości elementu grzewczego i wnętrza czajnika, co przekłada się na lepszą jakość i smak wody, gwarantując idealny smak napojów w każdym łyku. Zapewnia mniejsze zużycie energii elektrycznej, łatwe utrzymanie czystości wnętrza i dłuższą żywotność urządzenia dzięki efektywnemu usuwaniu osadu kamienia, który wyczyścisz dokładniej.

➡️ Wbudowana lampka kontrolna

Dioda kontrolna na czajniku elektrycznym to przydatne rozwiązanie, ponieważ służy jako wyraźny wskaźnik, informujący użytkownika o aktualnym stanie pracy urządzenia. Gdy czajnik jest włączony i woda się nagrzewa, dioda świeci, co pozwala na łatwe zauważenie, że urządzenie jest aktywne, nawet z daleka.

➡️ Płaska grzałka zabezpieczona przed przegrzaniem

Pozwala na łatwiejsze utrzymanie czajnika w czystości. Duża powierzchnia gwarantuje również szybsze nagrzewanie i mniejsze zużycie prądu.

➡️Stabilna podstawa i kopaktowe wymiary

Stabilna podstawa czajnika zapewnia stabilność urządzenia na różnych powierzchniach. Zmniejszają ryzyko przewrócenia się czajnika i wylania gorącej wody, co znacząco podnosi bezpieczeństwo użytkowania.

➡️ Komfortowe wlewanie i wylewanie wody

Szeroki dziubek wykonany ze stali nierdzewnej umożliwia wygodne nalewanie wody. Duże otwory w sitku powodują, że wodę nalewa się szybko, a jednocześnie bezpiecznie kontrolując jej ilość delikatnym przechyleniem.

➡️ Pokrywa otwierana wygodnym przyciskiem

Pokrywa otwierana przyciskiem w czajniku elektrycznym zapewnia łatwe i higieniczne napełnianie czajnika wodą, minimalizując ryzyko poparzenia oraz umożliwiając wygodną obsługę.

➡️ Zamknięta konstrukcja rączki

Zamknięta konstrukcja rączki czajnika elektrycznego zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, chroniąc dłonie przed parą i gorącą wodą, a także zapewnia stabilniejszy i pewniejszy chwyt podczas nalewania.

➡️ Nienagrzewająca się obrotowa podstawa 360° z długim kablem

Wygoda dla prawo i lewo-ręcznych osób. Odstawienie czajnika przestanie być kłopotliwe dzięki obrotowej podstawie w którą łatwo trafić i jeszcze prościej zdjąć z niej czajnik. Kabel zasilający ma aż 0,85 metra długości.

➡️ Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody

Automatyczne wyłączenie czajnika elektrycznego po zagotowaniu wody zwiększa bezpieczeństwo i oszczędność energii, eliminując ryzyko przegrzania i pożaru oraz zapobiegając niepotrzebnemu zużyciu prądu.

Informacje dodatkowe

Waga 0,97 kg