Szukasz rozwiązania, które zmieni żmudne mycie okien w przyjemność ?

Myjka Lehmann Sargo posiada wszystkie cechy idealnego urządzenia do mycia okien, szyb czy nawet płytek łazienkowych. Myje okna odsysając wodę, posiada wbudowany spryskiwacz oraz wysięgnik do mycia okien wysokich już w zestawie producenta. Ułatwi Twoją pracę przy domowych porządkach. Użyteczność wykracza poza potrzebę standardowego sprzątania i gwarantuje efekt lepszy niż klasyczne szmatki czy gazety!

Najlepsze historie piszą się z marką Lehmann! Skończ pracę szybciej i lepiej z Twoją nową myjką Sargo!

Myjki do okien są opłacalne. Taka jest myjka Lehmann Sargo

Początkowo koszt zakupu może wydawać się wygórowany. Cena zakupu szybko zostaje przyćmiona przez długą żywotność i wyjątkową funkcjonalność w codziennym sprzątaniu. Prace , które zajmowały wiele godzin, są skrócone o połowę i wykonywane wydajniej. Myjka Sargo do każdego rodzaju warunków czyszczenia lub wymagań, niezależnie od sytuacji. Zaoszczędzi Twój czas i wydajnie wykorzysta chemię do mycia. Dzięki myjce zmniejszych o ponad połowę ilość używanych środków, a zakup myjki zwróci się już po kiilku miesiącach!

Myjki do okien są oszczędne. Taka jest Sargo

Sprzątanie to czasochłonna i pracochłonna praca. Inwestycja w myjkę do okien zapewnia redukcję i minimalizację czasu i energii poświęconej na sprzątanie. Wystarczy płyn do szyb, myjka Sargo zajmie się resztą! Sprawi przyjemność i umili rutynę mycia okien i szyb. Myjki do okien są wydajne i szybsze niż szmatki do okien.

Przestań liczyć czas z pojemną baterią modelu Lehmann Sargo

Dzięki bardzo pojemnej baterii, możesz pozwolić sobie na umycie aż do 100m², to w przybliżeniu ok 30 okien! To wspaniały wynik. Dzięki temu możesz wysprzątać cały swój dom. Od umycia okien, kabiny prysznicowej, płyty kuchennej, do nawet stolika kawowego czy lustra w przedpokoju. Od teraz nie ogranicza cię kompletnie nic!

❗UWAGA! FILM !

⭐ Obejrzyj koniecznie NASZ film z prezentacją myki Lehmann!

Gwarantujemy, że przekona Cię to do zakupu!

 • https://www.youtube.com/watch?v=rP7AM-QLTI0

Jest wielofunkcyjna

Myjka posiada aż 25-centrymetrową listwę ściągającą. Dzięki temu, możesz łatwo i szybko umyć nie tylko lustro, ale i nawet największe okno w salonie! Została zaprojektowana aby pomóc ci w utrzymaniu czystości całego domu od płytek do luster!

Jest lekka i wygodna

Prócz kompaktowych rozmiarów, myjka cechuje się niską wagą. Zaledwie 0,7 kilograma. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie przeciążysz swojego organizmu podczas mycia domu. Co więcej, możesz nią dotrzeć w każdy zakamarek swojego domu. Jeśli szukasz myjki z lancą do wysokich okien ważna jest jej waga! Urządzenie Lehmann jest o 34% lżejsze dzięki nowoczesnej technologii akumulatora Li-ion!

Pracuje cicho

Tym samym dzięki niskiemu poziomowi hałasu emitowanego przez urządzenie praca staje się bardziej komfortowa.

Szybko opróżnisz zbiornik

Zbiornik na środek czyszczący można łatwo opróżnić, nie wchodząc w kontakt ze środkiem czyszczącym.

Posiada wbudowane ssanie

Listwy zbierające w ssawce zadbają o dobre ściągnięcie wody. To unikatowe urządzenie zastępuje zarówno ręczny spryskiwacz jak i tradycyjne szmatki do okien.

Jest markowa

Jakość i niezawodność firmowana od przeszło dekady i projekty najlepszych inżynierów. Polska marka Lehmann gwarantuje przywiązanie do produktów, który znany jest od lat.

Ściąga wodę 3x szybciej

Czyszczenie okien myjką jest 3x szybsze niż tradycyjnymi metodami. Zapomnij o gazetach, manualnych ściągaczkach i misce z wodą. Postaw na urządzenia akumulatorowe, które odciążają pracę.

Nie pozostawia zacieków

Sargo dokładnie odsysa wodę z czyszczonej powierzchni niczym odkurzacz. Nie pozostawiając smug ani zacieków. Sprawdzi się zarówno w łazience, kuchni jak i salonie.

Nie trać czasu na porządki z nową myjką Lehmann Sargo

Myjka do okien Sargo z zestawem do wysokich okien wyczyści nawet najcięższe zabrudzenia niezależnie od wysokosci! Idealnie sprawdzi się w Twoim domu. Nie trać czasu na porządki i skorzystaj z naszej oferty. Za pomocą myjki do okien Sargo spryskamy brudną powierzchnię oraz jednocześnie odessiemy brudną wodę. To jedyne takie urządzenie na rynku w fenomenalnej cenie!

Wybierając ten zestaw otrzymasz dodatkowo 1L płynu do szyb

Profesjonalny płyn GLASS przeznaczony do usuwania zabrudzeń z powierzchni szklanych, nawet w niskich temperaturach. Błyskawicznie usuwa zabrudzenia z czyszczonej powierzhni. Jest dedykowany do mycia okien i szyb z wykorzystaniem myjek elektrycznych. Idealnie sprawdzi się w połączeniu z myjką Lehmann Sargo!

Specyfikacja

 • Szerokość ssawki (mm): 250
 • Czas pracy na 1 ładowaniu baterii (min.): ok 25
 • Czas ładowania akumulatora (min.): ok 150
 • Typ baterii: Litowo-jonowy akumulator
 • Pojemność baterii: 2200 mAh
 • Ciężar z akumulatorem (kg): 0,7

Informacje dodatkowe:

 • Obudowa: Wysokiej jakości tworzywo ABS
 • Ładowarka w zestawie: tak
 • Spryskiwacz i ssanie: tak, wbudowane
 • Dodatkowe wyposażenie: lanca do wysokich okien oraz pad z mikrofibry

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg