SEPARATOR DO POPIOŁU LEHMANN 20L SARDA

119,00 

Separator odkurzacz kominkowy multifunkcyjny do popiołu gruzu

Dzięki filtrowi HEPA możesz wykorzystać separator do odsysu np. pyłu od szlifierki lub grilla po weekendowej uczcie. Gwarantuje lepszą filtrację powietrza i jest bezpieczny dla turbiny odkurzacza z którym go łączysz ! Możesz połączyć go z odkurzaczem który posiadasz i wykorzystać jak najlepszy filtr do najgorszych zanieczyszczeń.

Bezpieczny sposób na odkurzanie

To wytrzymała kontrukcja znanej marki – Lehmann to nie tylko znana na całym świecie marka, dzięki przywiązaniu do sektora urządzeń przemysłowych i narzędzi jakość użytych tworzyw jest większa niż w konkurencjnych urządzeniach, odporność na uszkodzenia mechaniczne jest nawet o 40% większa niż w produktach konkurencji! Stawiasz na trwałe i wytrzymałe materiały. Separator do kominka, popiołu marki Lehmann przystosowany jest do każdego rodzaju odkurzaczy. Z filtrem HEPA oraz 20-litrowym wzmacnianym zbiornikiem.

Obejrzyj film z prezentacją:

  • https://www.youtube.com/watch?v=JeuTDdH3uy0

W zestawie z filtrem HEPA

Dzięki niemu separator możesz do czasu jego uszkodzenia użytkować praktycznie bezkosztowo.  W odróżnieniu od produktów konkurencji nie musisz wydawać po pierwszych kilkudziesięciu godzinach 50 zł na nowy filtr.

Idealnie sprawdzi się w każdym domu

Wygodny uchwyt i niska waga urządzenia pozwolą na przenoszenie separatora w dowolne miejsce. Do użytku w połączeniu z zewnętrznym odkurzaczem.

Do każdego rodzaju odkurzaczy

Separator do kominka, popiołu marki Lehmann przystosowany jest do każdego rodzaju odkurzaczy. Urządzenie przeznaczone jest do separowania odkurzanego popiołu z kominków, piecy, grilla w maksymalnej temperaturze 30°C.

Nie tylko kominkowy

Separator posiada długi wąż 1,5 m z metalową końcówką oraz aluminiowy zbiornik o pojemności 20l. Sprawdzi się również do przemysłowych odpadów, np. gruzu czy innych zanieczyszczeń po remoncie.

Wygodny w użyciu

Separator do popiołu oraz dużych śmieci wyposażony został w pojemny 20 litrowy aluminiowy zbiornik oraz wygodny uchwyt do przenoszenia. Zamykana pokrywa z uchwytem umożliwia łatwe przetransportowanie separatora w miejscu użytku lub w celu opróżnienia go z zanieczyszczeń.

Wepnij odkurzacz i wciągaj

Wystarczy wpiąć się rurą odkurzacza do separatora aby uzyskać moc ssącą. Końcówką separatora wciągamy popiół do separatora za pomocą siły odkurzacza. To takie proste. Urządzenie sprawdzi się również przy sprzątaniu po remontach, pracy w warsztacie oraz na budowach.

W domu i ogrodzie

Separator Lehmann Sarda to nie tylko regularne czyszczenie kominka z popiołu, sadzy i pyłu po spalaniu. Dzięki niemy możesz szybko, dokładnie i sprawnie posprzątać różnego typu zanieczyszczenia również w ogrodzie.

Wybierz separator kominkowy Lehmann Sarda

Idealnie sprawdzi się do kominka, pieca czy grilla. Separator pozwala na wciąganie popiołu o maksymalnej temperaturze 30°C. Został wyposażony w specjalną siatkę zabezpieczającą filtr przed uszkodzeniami poprzez duże zanieczyszczenia. Umożliwia to wciągnięcie dużych odpadów bez obawy o uszkodzenie odkurzacza, a zmywalny filtr HEPA zdecydowanie wydłuża żywotność urządzenia.

Specyfikacja:

  • Pojemność zbiornika: 20l
  • Filtr HEPA
  • Uchwyt do przenoszenia

W zestawie:

  • Wąż aluminiowy 1,5 m
  • Ssawka metalowa

Informacje dodatkowe

Waga 3 kg