ODKURZACZ LEHMANN ULTRAWASH/ŚCIERECZKI/MOTOSOL

479,00 

Szukasz odkurzacza który będzie zarówno odkurzał jak i prał? Chciałbyś aby urzadzenie miało jak najwięcej funkcji i zajmowało jak najmniej miejsca?

Odpowiedzią na twoje poszukiwania jest nasz multifunkcyjny odkurzacz piorący Lehmann Ultrawash 2000 W 13 elementów z płynem do prania i powłoczkami SOFT-VACUUM

Z najbogatszym wyposażeniem na rynku i wieloma użytecznymi funkcjami dla Twojego domu.

Niesamowite efekty piorące bez zbędnej dodatkowej pracy

Z odkurzaczem Lehmann nadasz w łatwy i tani sposób drugie życie swojej kanapie. Dzięki swojej wysokiej mocy użyjesz go do szybkiego i dokładnego usunięcia brudu z dowolnych powierzchni. Jest wydajny, cichy i oszczędny. Może pracować z samą ciepłą wodą lub środkami piorącymi.

Nasz odkurzacz jest przełomowym rozwiązaniem dla domu

Dlaczego wybierać kompromisy? Odkurzacz Lehmann gwarantuje mnogość zastosowań, mobilność i łatwe przechowywanie nie tracąc przy tym na funkcjonalności i mocy. To idealny odkurzacz dla ograniczonych przestrzeni, wygodny w pracy niezależnie od miejsca i sytuacji.

Teraz odkurzanie i pranie tapicerki może być ekscytujące

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zamknąć najlepsze cechy droższych odkurzaczy w zwartej obudowie? Nasz produkt ma wszystko: od zintegrowanych przewodów dla płynu po zabezpieczający pływak na wypadek przelania. Zastępuje kilka urządzeń za niską cenę jednego.

Niewiarygodna oszczędność czasu i wysiłku w codziennym życiu

Gwarantuje bycie świetnym pomocnikiem w przypadku kanap, dywanów i tapicerki samochodowej. Oferuje efektywne i bezpieczne rozwiązanie do codziennych prac domowych jak w profesjonalnych urządzeniach, a wysoka moc zapewni skrócenie czasu schnięcia do minimum.

Innowacyjne akcesoria otrzymujesz już w zestawie

Tylko rozwiązanie Lehmann gwarantuje taką różnorodność. Posiada nie tylko ssawkę do prania dywanów, ale również do tapicerek, podłóg, szczelinową i turbo. Ułatwia utrzymanie czystości powierzchni szybko i bez wysiłku w każdych sytuacjach.

Dodatkowo w tym zestawie otrzymujesz:

✔️Płyn do prania Lehmann 1l

✔️2x Specjalna nakładka Soft-Vacuum

Do odkurzania powierzchni wrażliwych na zarysowania i delikatnych, gdzie liczy się bezpieczeństwo.

Możesz odkurzać wewnątrz szuflad i na półkach, bez obaw o zarysowania oraz wciągnięcie przypadkowych drobnych przedmiotów.

Łącznie z odkurzaczem otrzymujesz aż 13 elementów w paczce!

To prestiżowy partner w pielęgnacji Twojego otoczenia

Z odkurzaczem Lehmann pranie i sprzątanie to przyjemność, a nie obowiązek. To rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się utrzymaniem czystych i higienicznych powierzchni bez potrzeby wydawania pieniędzy na wezwanie specjalisty.

Niepowtarzalna ochrona

Odkurzacz posiada filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air). Dzięki temu jest w stanie zatrzymać cząsteczki o wielkości do 0,3 mikrona, takie jak kurz, pyłek, sierść zwierzęca, roztocza kurzu domowego, i inne alergeny. Jest szczególnie korzystny dla alergików i osób cierpiących na astmę.

Nadzwyczajne zastosowania

Szukasz odkurzacza piorącego, ale nie chcesz tracić funkcji „na sucho”? Nasz model umożliwia także domowe odkurzanie zachowując przy tym swoje wysokie właściwości ssące. Pracuje ciszej i efektywniej niż konkurencyjne rozwiązania.

Ponadprzeciętna pojemność

Przyda się nie tylko do odkurzania na mokro. Dodatkowo odkurzacz posiada specjalny przycisk do zmiany kierunku powietrza turbiny. W każdym momencie umożliwia przedmuchanie filtra odkurzacza i przywrócenie do 100% sprawności przepływu powietrza.

Wyróżniające się dodatki

Zapomnij o dodatkowych wydatkach! W zestawie odkurzacz posiada zarówno szeroką ssawkę piorącą do dywanów jak i wąską ssawkę do tapicerek, a system do ekstrakcji został wygodnie zintegrowany z rurami i wężem.

Unikatowe udogodnienia

Z tyłu odkurzacza mieści się łatwy do napełniania i opróżniania zbiornik na czystą wodę. Wykonany z wytrzymałego kompozytu gwarantuje podgląd pozostałej ilości płynu oraz jest odporny na uderzenia.

Niesamowita wydajność

Wyższe podciśnienie przyczynia się do efektywniejszego zasysania wody, co skraca czas schnięcia powierzchni względem konkurencyjnych odkurzaczy piorących. Może pracować z czystą wodą lub środkami do prania.

Wartościowe akcesoria

Turboszczotka jest już w zestawie. Gwarantuje bezproblemowe odkurzanie tapicerek i dywanów. Niesamowicie ściąga włosy i sierść. W przeciwieństwie do podobnych szczotek tylko naszą w łatwy sposób możesz otworzyć i wyczyścić

Jeden odkurzacz, by Twój dywan stał się powodem do dumy

Zyskaj komfort, przyjemność odkurzania i niech Twój dom błyszczy czystością. Kup teraz jednym kliknięciem, a doświadczysz różnicy, jaką może przynieść profesjonalne podejście do sprzątania.

Wyposażenie

 • Wąż spryskująco-odsysający z uchwytem: 1,8 m
 • Rury do ekstrakcji: 2 szt., 0.4 m
 • Szeroka dysza spryskująco-odsysająca z nasadką do dywanów: szerokość 22 cm
 • Wąska dysza spryskująco-odsysająca : szerokość 10 cm
 • Ssawka uniwersalna podłogowa mokro/sucho: szerokość 26 cm
 • Ssawka szczelinowa: długość 20 cm
 • Ssawka do tapicerki: szerokość 12 cm
 • Turboszczotka: szerokość 11 cm
 • Filtr piankowy
 • Filtr HEPA
 • Wielorazowa torebka filtracyjna: 1 szt.
 • Listwa odbojowa z mocowaniem na akcesoria
 • Kółka transportowe: 4
 • Instrucja w języku polskim

Specyfikacja:

 • Moc maksymalna: 2000W
 • Pobór prądu: 1600W
 • Zbiornik na detergent: 3l
 • Zbiornik na brudną wodę: 20l
 • Wąż ssący: 1,8m
 • Waga: 8,9kg
 • Wymiary: 38 x 33 x 49 cm.
 • Średnica wyposażenia: 35 (mm)
 • Długość przewodu: 5m

Możliwość przechowywania akcesoriów na odkurzaczu

Praktyczne przechowywanie całego wyposażenia. Posiada aż 6 punktów mocowania ssawek i rur. To wygodne oraz odpowiednio wyważone urządzenie. Turbina odkurzacza i pompa wody została zintegrowana z uchwytem do przenoszenia. Umożliwia bezpieczne i wygodne transportowanie urządzenia.

Informacje dodatkowe

Waga 2001763008597562139783045110 kg