Szukasz nowego odkurzacza przemysłowego ? Cenisz sobie uniwersalność, a przy tym efektywność rozwiązań i jakość produktu ?

Potrzebujesz sprzętu do użytku domowego, jak i profesjonalnego, czegoś co sprawdzi się przy remoncie, w firmie, przemyśle motoryzacyjnym, do kominka?

A może potrzebujesz odkurzacza zarówno do pracy na mokro i na sucho, z metalowym zbiornikiem, który wytrzyma przewóz pomiędzy zleceniami?

Oszczędnego sprzętu z wielorazowym, możliwym do łatwego wyczyszczenia filtrem hepa oraz dodatką funkcją otrząsacza ?

Dobrze trafiłeś ! Przejdź dalej i zobacz co przygotowaliśmy Tylko dla Ciebie z marką Lehmann…

Super zestaw ! Posiada dodatkową ssawkę do prania KARCHER , którą po praniu ręcznym oddesiemy wodę z tkanin!

To markowy odkurzacz przemysłowy z otrząsaczem Lehmann Dace o mocy PSUM 3600W

Lehmann to znana i ceniona marka sprzętu przemysłowego oraz AGD w Polsce. Dzięki doświadczeniu producenta może stanowić wsparcie zarówno dla Klientów indywidualnych jak i firm, a wzmocniony metalowy zbiornik modelu Lehmann Dace oraz wbudowany otrząsacz pozwoli pracować w trudniejszych warunkach jak np. przy remoncie.

Sprzęt Lehmann Dace zaprojektowany, aby zagwarantować zawsze:

 • Doskonałą wydajność ssania dzięki ulepszonej turbinie 1600W, przy niskim poborze prądu
 • Szybki i sprawny odciąg pyłów dzięki możliwości przyłączenia elektronarzędzi o mocy do 2000W
 • Wydajność czasu na najwyższym poziomie, ponieważ może pracować nieprzerwanie przez długi czas
 • Redukcję kosztów dzięki długiej żywotności i dołączonym akcesoriom
 • Maksymalną skuteczność filtracji, nawet przy drobnych zanieczyszczeniach, ponieważ ma tzw. wysokosprawny filtry (HEPA) o wysokiej skuteczności filtrowania
 • Pracę zarówno przy praniu tapicerki jak i odkurzaniu popiolu
 • Maksymalne bezpieczeństwo, dzięki gwarancji doświadczenia marki, która za nim stoi ! Marki Lehmann !

Dodatkowo otrzymujesz w zestawie:

 • Ssawkę KARCHER do ściągania wody po praniu tapicerki

Odkurzaczem Lehmann doskonale poradzisz sobie również z praniem ręcznym.

Wystarczy wyprać ręcznie tapicerkę , a następnie założyć przezroczystą ssawkę i ściągnąć np. z kanapy nadmiar wody.

Duża moc ssąca zagwarantuje super efekt odświeżenia kanap, foteli, tapicerek czy dywanów z pomocą odkurzacza Lehmann Dace !

ORYGINALNA SSAWKA KARCHER !

Najmocniejszy w swojej klasie, to sprzęt profesjonalny

Potężna wydajność: Z 20-litrowym zbiornikiem z metalu dla najcięższych zanieczyszczeń oraz 5-metrowym kablem zasilającym i 2,5 metrowym wężem ssącym + 1m wąż metalowy do popiołu, To wszystko sprawia, że odkurzacz Lehmann Dace zapewnia wyjątkową moc zasysania, jak również znakomitą efektywność energetyczną.

Dlaczego właśnie model Lehmann Dace, odpowiadamy:

 • To wytrzymała kontrukcja marki Lehmann – to nie tylko znana na w Wielkopolskce marka, dzięki przywiązaniu do sektora urządzeń przemysłowych i narzędzi, jakość użytych tworzyw jest większa niż w konkurencjnych urządzeniach, gwarantuje to wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne! Wybierając odkurzacze Lehmann stawiasz na trwałe i wytrzymałe materiały.
 • Jest wygodny i prosty w użyciu – Odkurzacz jest zarówno wielozadaniowy dzięki różnym ssawkom w komplecie jak i prosty w użyciu dzięki dołączonej w języku polskim instrukcji jego użytkowania.

Korzyści z używania odkurzacza przemysłowego od teraz w Twoim domu

Odkurzacze przemysłowe są przeznaczone do usuwania brudu, kurzu, odpadów i niechcianych materiałów poprzez generowane podciśnienie, wyższe niż w przypadku domowych rozwiązań. Gdy odpady są zbierane, są wdmuchiwane do worka lub zbiornika  w celu późniejszej utylizacji. Proces czyszczenia za pomocą odkurzacza jest prosty, a odkurzacze przemysłowe stały się niezbędnym elementem wielu domów, garaży, ogrodów i firm. Pracują ciężej nie tracąc na wytrzymałości i mocy.

Stawiasz na trwałe i wytrzymałe materiały, przejdź dalej i poznaj Twój nowy odkurzacz Lehmann Dace

Pełny oryginalny zestaw akcesoriów

Nie musisz wydawać pieniędzy na akcesoria – wszystkie są w zestawie ! Celem akcesoriów jest dostosowanie podciśnienia do warunków pracy i wielkości obszaru na którym pracujemy. Gdy odpady są zbierane, są wdmuchiwane do worka lub zbiornika w celu późniejszej utylizacji.

Możliwość usuwania popiołu z kominka dzięki dołączonym akcesoriom (wąż metalowy oraz ssawka aluminiowa) wyróżnia model Dace na tle innych odkurzaczy na rynku !

Odkurzacze przemysłowe są oszczędne.

Taki jest Lehmann Dace. Sprzątanie to czasochłonna i pracochłonna praca. Inwestycja w odkurzacz przemysłowy zapewnia redukcję i minimalizację czasu i energii poświęconej na sprzątanie.

W zestawie znajduje się już filtr HEPA – Dzięki niemu odkurzacz możesz do czasu jego uszkodzenia użytkować praktycznie bezkosztowo. W odróżnieniu od produktów konkurencji nie musisz wydawać po pierwszych kilkudziesięciu godzinach 50 zł na nowy filtr papierowy. Lehmann stosuje filtry zmywalne HEPA !

Do pracy w domu oraz firmie

Odkurzacz Dace w przeciwieństwie do produktów konkurencji możesz używać zarówno w domu jak i firmie. Odkurzacze przemysłowe dzięki dołączonym szerokim i wąskim szczotkom można zaprojektować i dostosować do każdego rodzaju warunków czyszczenia lub wymagań, niezależnie od sytuacji. Ściąganie wody, odkurzanie na sucho i mokro, odkurzanie gruzu, spuszczanie wody..Wszystko to w jednym odkurzaczu!

Odkurzacze przemysłowe są wydajne, szybkie i niezawodne. Taki jest model Lehmann Dace !

Posiada filtr HEPA

Odkurzacz posiada filtr HEPA– wysokowydajny filtr powietrza służący do dezynfekcji powietrza. Takie filtry są wykonane ze szkła spiekanego, zapewniają filtrację powietrza przez pory wielkości 0,3 µm. Zatrzymują większość zanieczyszczeń mechanicznych, większych niż 0,3 µm, a także: komórki grzybów, pierwotniaków i bakterii oraz większość wirusów.

Odkurzacz nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego, sprawdzi się przy remoncie, w firmie, przemyśle motoryzacyjnym itd.

Ma długi wąż ssący

Odkurzacz w standardzie posiada aż 2,5 – metrowy wąż ssący. Dzięki temu żadna praca na drabinie przy odsysie nie będzie mu straszna. Taki wąż gwarantuje brak koniecznosci przestawiania odkurzacza z miejsca na miejsce podczas pracy .

Worek filtracyjny + wąż metalowy do popiołu

Odkurzacz w standardzie posiada filtr z tkaniny trudno-palnej (do popiołu) oraz wąż 1m, zrobiony z metalu, odporny na podwyższona do 40 stopni temperaturę. Akcesoria te zapewniają bezpieczne odkurzanie letniego/ zimnego popiołu do 40st.

Posiada system czyszczenia filtra – otrząsacz

Odkurzacz posiada manualny otrząsacz filtra –  Gdy tylko siła ssania odkurzacza spadnie – wystarczy użyć zintegrowanego otrząsacza aby przywrócić maksymalną siłę ssącą urządzenia. Przedmuch wzruszy filtr i osiadłe cząsteczki na nim. Kiedy zasysanie słabnie, upewnij się, że odkurzacz jest włączony. Zablokuj wąż, a następnie kilkakrotnie naciśnij przycisk czyszczenia filtra.

Posiada korek spustowy – dolny spust wody

Dzięki temu nie ma konieczności przechylania całego zbiornika, żeby wypuścić wodę. wystarczy umieścić odkurzacz nad kratka ściekową

Kupujesz wersję z gniazdem

Odkurzacz posiada gniazdo na elektronarzędzia do mocy 2000W. Dzięki niemu możesz w wygodny sposób pracować np. przy szlifowaniu gładzi podłaczając w gniazdo tzw. żyrafę. W przeciwieństwie do produktów konkurencji gniazdo umożliwia podłączenie urządzenia aż o mocy do 2000W.

Ma szerokie zastosowanie, w tym jako dmuchawa

Po przełączeniu rury odkurzacza do drugiego złącza odkurzacz pełni funkcję dmuchawy. Funkcja dmuchawy pozwala na wyciągniecie kurzu i brudu z trudno dostępnych miejsc.

Dla Twojej firmy oraz domu

Taki jest Lehman Dace . Sprzątanie to czasochłonna i pracochłonna praca. Inwestycja w odkurzacz przemysłowy zapewnia redukcję i minimalizację czasu i energii poświęconej na sprzątanie.

 • Do odkurzania na sucho lub mokro
 • Do użytku domowego a także do pyłu drobnego gruzu budowlanego
 • Funkcja nadmuchu – przydatna np. do rozpalania grilla węglowego
 • Możliwość usuwania popiołu z kominka dzięki dołączonym akcesoriom (wąż metalowy oraz ssawka aluminiowa)
 • Łatwe opróżnianie z wody, dzięki spustowi w dolnej części zbiornika

Najnowsza wersja odkurzacza w Polsce

Tylko u Nas otrzymujesz odkurzacz w najnowszej wersji Dace z nową i lepszą turbiną. Jak co roku poprawki i unowocześniania wprowadzane przez Lehmann w swoich produktach jeszcze lepiej wpływają na jakość pracy i długowieczność urządzeń. Odkurzacze przemysłowe są wydajne, szybkie i niezawodne. Taki jest Lehmann Dace. Ich użyteczność wykracza poza potrzebę standardowego sprzątania i gwarantuje tworzenie bezpiecznych i czystych miejsc pracy w Twojej firmie, domu i garażu.

Do pracy na mokro i sucho

Odkurzacz przeznaczony do pracy na mokro oraz na sucho. Technologia zastosowana w odkurzaczu pozwala na bardzo wysoki wydatek powietrza. Wykorzystaj go w domu i garażu.

Odkurzacz moze odkurzać na sucho zanieczyszczenia domowe, gruz oraz popiół ( przy załozeniu odpowiedniego filtra). Można również odkurzać nim wodę po zalaniu, czy tez po ręcznym praniu tapicerki. Doskonale odsysa wilgoć z dywanów i foteli.

Wielofunkcyjny odkurzacz przemysłowy odkurzacz Lehman Dace – lepszy niż wszystkie ! Nie zwlekaj, nie szukaj dalej !

Najlepszy wybór wśród odkurzaczy przemysłowy. Niezmiennie wybierany przez Klientów, którzy cenią sobie swobodę i bezpieczeństwo w najlepszej cenie. To wszechstronne urządzenie charakteryzuje się długą żywotnością i wysoką jakością wykonania. Lehmann to profesjonalne narzędzia, a odkurzacz doskonale sprawdzi się przy wiosennym sprzątaniu garażu, a także przy remontach. Urządzenie posiada mocny silnik, a stopień szczelności pozwala odejść od odkurzaczy o większych mocach nie tracąc na wydaności, a oszczędzając na energii elektrycznej !

Jeśli szukasz odkurzacza do zadań specjalnych – od remontu po zastąpienie klasycznego sprzętu, wybierz model Dace!

W zestawie:

 • Odkurzacz Lehman Dace
 • Odłączana podstawa z 4 kółkami
 • Wąż ssący plastikowy: 2,5m
 • Wąż metalowy (do popiołu): 1m
 • Rury plastikowe: 2szt
 • Filtr piankowy z możliwością prania
 • Filtr HEPA
 • Filtr z tkaniny trudno-palnej (do popiołu)
 • Uchwyt transportowy
 • Szczotka do podłóg (do odkurzania na sucho/mokro)
 • Szczotka okrągła
 • Ssawka szczelinowa
 • Ssawka aluminiowa (do popiołu)
 • Adapter do połączenia narzędzi
 • Uchwyt na kabel
 • Instrukcja obsługi
 • Opakowanie kartonowe

Specyfikacja:

Odkurzacz Lehmann Dace:

 • Stan: nowy
 • Moc: 1600W
 • Silnik z miedzianym uzwojeniem i zabezpieczeniem przed przegrzaniem
 • Funkcja działania na sucho/mokro
 • Dodatkowe gniazdo 230V do 2000W
 • Pojemność zbiornika: 20l ze stali nierdzewnej
 • Funkcja nadmuchu
 • Otrząsacz ręczny filtra
 • Waga urządzenia: 6,5kg
 • Maks. poziom hałasu: 84dB
 • Maks. przepływ powietrza: 2,2m3/min
 • Długość przewodu: 5m

Informacje dodatkowe

Waga 9 kg