Szukasz nowego odkurzacza przemysłowego ? Cenisz sobie uniwersalność, a przy tym efektywność rozwiązań i jakość produktu ?

Potrzebujesz sprzętu do użytku domowego, jak i profesjonalnego, czegoś co sprawdzi się przy remoncie, w firmie, przemyśle motoryzacyjnym, do kominka?

A może potrzebujesz odkurzacza zarówno do pracy na mokro i na sucho, z metalowym zbiornikiem, który wytrzyma przewóz pomiędzy zleceniami?

Oszczędnego sprzętu z wielorazowym, możliwym do łatwego wyczyszczenia filtrem hepa oraz dodatką funkcją otrząsacza ?

Dobrze trafiłeś ! Przejdź dalej i zobacz co przygotowaliśmy Tylko dla Ciebie z marką Lehmann…

Super zestaw ! Teraz z turboszczotką do tapicerek i dywanów!

To markowy odkurzacz przemysłowy z otrząsaczem Lehmann Dace o mocy PSUM 3600W

Lehmann to znana i ceniona marka sprzętu przemysłowego oraz AGD w Polsce. Dzięki doświadczeniu producenta może stanowić wsparcie zarówno dla Klientów indywidualnych jak i firm, a wzmocniony metalowy zbiornik modelu Lehmann Dace oraz wbudowany otrząsacz pozwoli pracować w trudniejszych warunkach jak np. przy remoncie.

Sprzęt Lehmann Dace zaprojektowany, aby zagwarantować zawsze:

 • Doskonałą wydajność ssania dzięki ulepszonej turbinie 1600W, przy niskim poborze prądu
 • Szybki i sprawny odciąg pyłów dzięki możliwości przyłączenia elektronarzędzi o mocy do 2000W
 • Wydajność czasu na najwyższym poziomie, ponieważ może pracować nieprzerwanie przez długi czas
 • Redukcję kosztów dzięki długiej żywotności i dołączonym akcesoriom
 • Maksymalną skuteczność filtracji, nawet przy drobnych zanieczyszczeniach, ponieważ ma tzw. wysokosprawny filtry (HEPA) o wysokiej skuteczności filtrowania
 • Maksymalne bezpieczeństwo, dzięki gwarancji doświadczenia marki, która za nim stoi ! Marki Lehmann !

Dodatkowo otrzymujesz w tym zestawie:

 • TURBOSZCZOTKĘ do dywanów, tapicerek, sierści, włosów! Najpopularniejszy dodatek o wartości kilkudziesięciu złotych teraz jest już w zestawie! Możesz podłączyć ją zrówno do kolanka jak i rur przedłużających! Tak jak Ci wygodnie!

Zacznij odkurzać mocniej i szybciej od tradycyjnych ssawek

Turboszczotka to obowiązkowe w każdym domu akcesorium do odkurzacza, które jest wyposażone w napęd wirnika za pomocą turbiny powietrznej. Charakteryzuje się obrotowymi szczotkami, które poruszają się w rytmie obrotowym pod wpływem przepływającego powietrza. Turboszczotki są skonstruowane w taki sposób, aby zwiększyć skuteczność odkurzania poprzez intensywne usuwanie zabrudzeń i sierści zwierzęcej. Poznaj najważniejsze zalety turboszczotki:

 • Napęd obrotowy: Turboszczotka jest wyposażona w bezobsługowy napęd obrotowy, który aktywuje ruch pędzla.
 • Intensywne czyszczenie: Dzięki obrotowemu ruchowi, turboszczotka skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni, takie jak sierść zwierząt, włosy czy kurz.
 • Zastosowanie na różnych powierzchniach: Turboszczotki mogą być używane na różnych powierzchniach, takich jak dywany, wykładziny, a także tapicerki.
 • Usuwanie trudno dostępnych zabrudzeń: Dzięki specjalnej konstrukcji, turboszczotki są efektywne w usuwaniu zabrudzeń z trudno dostępnych miejsc, takich jak szczeliny czy krawędzie mebli.
 • Dedykowane do zwierząt: Zaprojektowana z myślą o właścicielach zwierząt, aby skutecznie radzić sobie z sierścią i innymi zanieczyszczeniami pochodzącymi od zwierząt domowych.

Najmocniejszy w swojej klasie, to sprzęt profesjonalny

Potężna wydajność: Z 20-litrowym zbiornikiem z metalu dla najcięższych zanieczyszczeń oraz 5-metrowym kablem zasilającym i 2,5 metrowym wężem ssącym + 1m wąż metalowy do popiołu, To wszystko sprawia, że odkurzacz Lehmann Dace zapewnia wyjątkową moc zasysania, jak również znakomitą efektywność energetyczną.

Dlaczego właśnie model Lehmann Dace, odpowiadamy:

 • To wytrzymała kontrukcja marki Lehmann – to nie tylko znana na w Wielkopolskce marka, dzięki przywiązaniu do sektora urządzeń przemysłowych i narzędzi, jakość użytych tworzyw jest większa niż w konkurencjnych urządzeniach, gwarantuje to wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne! Wybierając odkurzacze Lehmann stawiasz na trwałe i wytrzymałe materiały.
 • Jest wygodny i prosty w użyciu – Odkurzacz jest zarówno wielozadaniowy dzięki różnym ssawkom w komplecie jak i prosty w użyciu dzięki dołączonej w języku polskim instrukcji jego użytkowania.

Korzyści z używania odkurzacza przemysłowego od teraz w Twoim domu

Odkurzacze przemysłowe są przeznaczone do usuwania brudu, kurzu, odpadów i niechcianych materiałów poprzez generowane podciśnienie, wyższe niż w przypadku domowych rozwiązań. Gdy odpady są zbierane, są wdmuchiwane do worka lub zbiornika  w celu późniejszej utylizacji. Proces czyszczenia za pomocą odkurzacza jest prosty, a odkurzacze przemysłowe stały się niezbędnym elementem wielu domów, garaży, ogrodów i firm. Pracują ciężej nie tracąc na wytrzymałości i mocy.

Stawiasz na trwałe i wytrzymałe materiały, przejdź dalej i poznaj Twój nowy odkurzacz Lehmann Dace

Do pracy w domu oraz firmie

Odkurzacz Dace w przeciwieństwie do produktów konkurencji możesz używać zarówno w domu jak i firmie. Odkurzacze przemysłowe dzięki dołączonym szerokim i wąskim szczotkom można zaprojektować i dostosować do każdego rodzaju warunków czyszczenia lub wymagań, niezależnie od sytuacji. Ściąganie wody, odkurzanie na sucho i mokro, odkurzanie gruzu, spuszczanie wody..Wszystko to w jednym odkurzaczu!

Po przełączeniu rury odkurzacza do drugiego złącza odkurzacz pełni funkcję dmuchawy. Funkcja dmuchawy pozwala na wyciągniecie kurzu i brudu z trudno dostępnych miejsc.

Pełny oryginalny zestaw akcesoriów

Nie musisz wydawać pieniędzy na akcesoria – wszystkie są w zestawie ! Celem akcesoriów jest dostosowanie podciśnienia do warunków pracy i wielkości obszaru na którym pracujemy. Gdy odpady są zbierane, są wdmuchiwane do worka lub zbiornika w celu późniejszej utylizacji.

Możliwość usuwania popiołu z kominka dzięki dołączonym akcesoriom (wąż metalowy oraz ssawka aluminiowa) wyróżnia model Dace na tle innych odkurzaczy na rynku !

Posiada filtr HEPA

Odkurzacz posiada filtr HEPA– wysokowydajny filtr powietrza służący do dezynfekcji powietrza. Takie filtry są wykonane ze szkła spiekanego, zapewniają filtrację powietrza przez pory wielkości 0,3 µm. Zatrzymują większość zanieczyszczeń mechanicznych, większych niż 0,3 µm, a także: komórki grzybów, pierwotniaków i bakterii oraz większość wirusów.

Odkurzacz nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego, sprawdzi się przy remoncie, w firmie, przemyśle motoryzacyjnym itd.

System czyszczenia filtra – otrząsacz

Odkurzacz posiada manualny otrząsacz filtra –  Gdy tylko siła ssania odkurzacza spadnie – wystarczy użyć zintegrowanego otrząsacza aby przywrócić maksymalną siłę ssącą urządzenia. Przedmuch wzruszy filtr i osiadłe cząsteczki na nim. Kiedy zasysanie słabnie, upewnij się, że odkurzacz jest włączony. Zablokuj wąż, a następnie kilkakrotnie naciśnij przycisk czyszczenia filtra.

Korek spustowy – dolny spust wody

Dzięki temu nie ma konieczności przechylania całego zbiornika, żeby wypuścić wodę. wystarczy umieścić odkurzacz nad kratka ściekową

Kupujesz wersję z gniazdem

Odkurzacz posiada gniazdo na elektronarzędzia do mocy 2000W. Dzięki niemu możesz w wygodny sposób pracować np. przy szlifowaniu gładzi podłaczając w gniazdo tzw. żyrafę. W przeciwieństwie do produktów konkurencji gniazdo umożliwia podłączenie urządzenia aż o mocy do 2000W.

Z nową, jeszcze lepszą turbiną

Tylko u Nas otrzymujesz odkurzacz w najnowszej wersji Dace z nową i lepszą turbiną. Jak co roku poprawki i unowocześniania wprowadzane przez Lehmann w swoich produktach jeszcze lepiej wpływają na jakość pracy i długowieczność urządzeń. Odkurzacze przemysłowe są wydajne, szybkie i niezawodne. Taki jest Lehmann Dace. Ich użyteczność wykracza poza potrzebę standardowego sprzątania i gwarantuje tworzenie bezpiecznych i czystych miejsc pracy w Twojej firmie, domu i garażu.

Jest oszczędny i wszechstronny

Taki jest Lehmann Dace. Sprzątanie to czasochłonna i pracochłonna praca. Inwestycja w odkurzacz przemysłowy zapewnia redukcję i minimalizację czasu i energii poświęconej na sprzątanie.

W zestawie znajduje się już filtr HEPA – Dzięki niemu odkurzacz możesz do czasu jego uszkodzenia użytkować praktycznie bezkosztowo. W odróżnieniu od produktów konkurencji nie musisz wydawać po pierwszych kilkudziesięciu godzinach 50 zł na nowy filtr papierowy. Lehmann stosuje filtry zmywalne HEPA !

Otrzymujesz worek filtracyjny + wąż metalowy do popiołu

Odkurzacz w standardzie posiada filtr z tkaniny trudno-palnej (do popiołu) oraz wąż 1m, zrobiony z metalu, odporny na podwyższona do 40 stopni temperaturę. Akcesoria te zapewniają bezpieczne odkurzanie letniego/ zimnego popiołu do 40st.

Odkurzacz w standardzie posiada aż 2,5 – metrowy wąż ssący. Dzięki temu żadna praca na drabinie przy odsysie nie będzie mu straszna. Taki wąż gwarantuje brak koniecznosci przestawiania odkurzacza z miejsca na miejsce podczas pracy .

Wielofunkcyjny odkurzacz przemysłowy odkurzacz Lehman Dace – lepszy niż wszystkie ! Nie zwlekaj, nie szukaj dalej !

Najlepszy wybór wśród odkurzaczy przemysłowy. Niezmiennie wybierany przez Klientów, którzy cenią sobie swobodę i bezpieczeństwo w najlepszej cenie. To wszechstronne urządzenie charakteryzuje się długą żywotnością i wysoką jakością wykonania. Lehmann to profesjonalne narzędzia, a odkurzacz doskonale sprawdzi się przy wiosennym sprzątaniu garażu, a także przy remontach. Urządzenie posiada mocny silnik, a stopień szczelności pozwala odejść od odkurzaczy o większych mocach nie tracąc na wydaności, a oszczędzając na energii elektrycznej !

Jeśli szukasz odkurzacza do zadań specjalnych – od remontu po zastąpienie klasycznego sprzętu, wybierz model Dace!

W zestawie:

 • Odkurzacz Lehman Dace
 • Odłączana podstawa z 4 kółkami
 • Wąż ssący plastikowy: 2,5m
 • Wąż metalowy (do popiołu): 1m
 • Rury plastikowe: 2szt
 • Filtr piankowy z możliwością prania
 • Filtr HEPA
 • Filtr z tkaniny trudno-palnej (do popiołu)
 • Uchwyt transportowy
 • Szczotka do podłóg (do odkurzania na sucho/mokro)
 • Szczotka okrągła
 • Ssawka szczelinowa
 • Ssawka aluminiowa (do popiołu)
 • Adapter do połączenia narzędzi
 • Uchwyt na kabel
 • Instrukcja obsługi
 • Opakowanie kartonowe

Specyfikacja:

 • Stan: nowy
 • Moc silnika: 1600W
 • Silnik z miedzianym uzwojeniem i zabezpieczeniem przed przegrzaniem
 • Funkcja działania na sucho/mokro
 • Dodatkowe gniazdo 230V do 2000W
 • Pojemność zbiornika: 20l ze stali nierdzewnej
 • Funkcja nadmuchu
 • Otrząsacz ręczny filtra
 • Waga urządzenia: 6,5kg
 • Maks. poziom hałasu: 84dB
 • Maks. przepływ powietrza: 2,2m3/min
 • Długość przewodu: 5m

Oto 99 pomysłów na zastosowania odkurzacza przemysłowego Dace z zestawem ssawek na tej ofercie:

 • Czyszczenie tapicerki samochodowej.
 • Usuwanie sierści zwierząt z dywanów.
 • Odkurzanie powierzchni skórzanych.
 • Czyszczenie mat z samochodu.
 • Odsysanie drobnych przedmiotów z kieszeni.
 • Czyszczenie klimatyzacji samochodowej.
 • Usuwanie kurzu z żaluzji.
 • Odkurzanie wnętrza szafy.
 • Czyszczenie puf i poduszek dekoracyjnych.
 • Odsysanie kurzu z lamp stołowych.
 • Czyszczenie zasłon.
 • Usuwanie sierści zwierząt z mebli.
 • Czyszczenie żaluzji poza domem.
 • Odkurzanie sprzętu sportowego (np. siłownia, rower).
 • Czyszczenie kanap z mikrofibry.
 • Odkurzanie materaca.
 • Usuwanie kurzu z kolekcji książek.
 • Czyszczenie zaschniętych plam z dywanów.
 • Odsysanie śladów po zwierzętach na meblach.
 • Czyszczenie podłogi w garażu.
 • Usuwanie brudu z parapetów.
 • Odkurzanie futerałów na poduszki.
 • Czyszczenie przestrzeni między podłogą a meblami.
 • Odsysanie kawałków szkła.
 • Usuwanie sierści z ubrań.
 • Odkurzanie wnętrza szafy na buty.
 • Czyszczenie poduszek na zewnątrz.
 • Usuwanie pyłków z roślin doniczkowych.
 • Odkurzanie poduszek na tarasie.
 • Czyszczenie podłogi w piwnicy.
 • Odsysanie pajęczyn.
 • Usuwanie liści z przestrzeni przed domem.
 • Czyszczenie wózków dziecięcych.
 • Odkurzanie foteli samochodowych.
 • Usuwanie piasku z dywaników plażowych.
 • Czyszczenie okien od wewnątrz.
 • Odkurzanie zasłon na tarasie.
 • Usuwanie sierści z zabawek pluszowych.
 • Czyszczenie narożników mebli.
 • Odkurzanie przestrzeni pod łóżkiem.
 • Usuwanie piasku z dywaników w samochodzie.
 • Czyszczenie foteli biurowych.
 • Odkurzanie drzwi wejściowych.
 • Usuwanie sierści z koców.
 • Czyszczenie krawędzi schodów.
 • Odkurzanie dywanów na balkonie.
 • Usuwanie sierści z ubrań sportowych.
 • Czyszczenie dywaników przed drzwiami.
 • Odkurzanie przewodów elektrycznych.
 • Usuwanie kurzu z doniczek roślin.
 • Czyszczenie podłogi w samochodzie.
 • Odkurzanie kątów sufitu.
 • Usuwanie sierści z dywanów w przedpokoju.
 • Czyszczenie przestrzeni za lodówką.
 • Odkurzanie ram okiennych.
 • Usuwanie zabrudzeń z luster.
 • Czyszczenie szafek kuchennych.
 • Odkurzanie rolet zewnętrznych.
 • Usuwanie sierści z poduszek ogrodowych.
 • Czyszczenie przestrzeni za meblami.
 • Odkurzanie zawiasów drzwiowych.
 • Usuwanie piasku z kuwet dla zwierząt.
 • Czyszczenie filtrów wentylacyjnych.
 • Odkurzanie kominka.
 • Usuwanie sierści z kocyków.
 • Czyszczenie przestrzeni między panelami podłogowymi.
 • Odkurzanie sprzętu komputerowego.
 • Usuwanie brudu z elementów ozdobnych na ścianach.
 • Czyszczenie filtrów w samochodzie.
 • Odkurzanie krawędzi mata do jogi.
 • Usuwanie sierści z kocich drapaków.
 • Czyszczenie paneli fotowoltaicznych.
 • Odkurzanie przestrzeni między szczeblami drabiny.
 • Usuwanie pyłu z zabawek drewnianych.
 • Czyszczenie podwójnych zasłon.
 • Odkurzanie zabawek dziecięcych.
 • Usuwanie sierści z futerałów na poduszki ogrodowe.
 • Czyszczenie przestrzeni między kafelkami na podłodze.
 • Odkurzanie elementów dekoracyjnych na meblach.
 • Usuwanie pyłu z gniazdek elektrycznych.
 • Czyszczenie krawędzi wanny.
 • Odkurzanie przewodów telewizyjnych.
 • Usuwanie sierści z kołdry.
 • Czyszczenie przestrzeni między klawiszami klawiatury.
 • Odkurzanie krat wentylacyjnych.
 • Usuwanie śladów po potworach spod łóżka.
 • Czyszczenie lamp wiszących.
 • Odkurzanie rolet rzymskich.
 • Usuwanie sierści z podłogi w pokoju dla zwierząt.
 • Czyszczenie przestrzeni za telewizorem.
 • Odkurzanie stolików kawowych.
 • Usuwanie brudu z elementów kuchennych.
 • Czyszczenie przewodów na zewnątrz budynku.
 • Odkurzanie przestrzeni podczas remontu.
 • Usuwanie sierści z dywanów w sypialni.
 • Czyszczenie przestrzeni między fotelami w samochodzie.
 • Odkurzanie krawędzi dywanów.
 • Usuwanie brudu z elementów dekoracyjnych na tarasie.
 • Czyszczenie przestrzeni za radiatorem.

Informacje dodatkowe

Waga 9 kg