Masz dość odkurzaczy które tylko udają przemysłowe?

Postaw na trwały odkurzacz przemysłowy Lehmann Taller z gniazdem o mocy maksymalnej 4000W i przestań szukać dalej. Odkurzysz pył po szlifowaniu, gruz budlowany po remoncie, a wodę i inne zanieczyszczenia płynne wylejesz specjalnym sputem.

Oszczędź czas i pieniądze, zainwestuj w trwałe rozwiązania!

Pierwszy tak pojemny i praktycznie wyposażony odkurzacz przemysłowy

Dlaczego wybierać kompromisy? Wytrzymała konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo i trwałość nie tracąc przy tym na funkcjonalności i wygodzie. To najlepszy 25-litrowy odkurzacz z gniazdem dla domu i przemysłu. Odkurzacz przemysłowy Lehmann Taller zapewnia niesamowite rezultaty z czyszczenia szybciej, a przy tym gwarantuje wytrzymałość profesjonalnej konstrukcji.

To niezastąpiony partner w profesjonlanych pracach

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zamknąć wszystkie cechy droższych odkurzaczy w niskiej cenie? Nasz odkurzacz przemysłowy ma wszystko czego potrzebujesz! Odkurzacz przemysłowy Lehmann Taller z 25-litrowym zbiornikiem, 5-metrowym kablem zasilającym, 3 metrowym wężem ssącym do wody i gruzu oraz filtrem HEPA do kurzu i gąbkowym dla odkurzania na mokro.

Dane techniczne:

  • Marka: Lehmann
  • Model: Taller 25
  • Moc PSUM: 4000W
  • Moc maksymalna odkurzacza: 2000W
  • Moc znamionowa / pobór prądu: 1200W
  • Gniazdo na elektronarzędzia: TAK (max 2000W)
  • Nadmuch: Tak
  • Pojemność: 25L
  • Wymiary: 447 x 465 x 474 mm
  • Waga: 8,8 kg
  • Długość przewodu zasilającego: 5 m
  • Długość węża ssącego: 3 m
  • Rura ssąca: 2 szt x 0,5m
  • Kółka: 4 szt
  • Adapter na elektronarzedzia: tak, w zestawie
  • Zestaw ssawek: tak 3 szt
  • Filtr HEPA: TAK
  • Filtr gąbkowy: TAK

W zestawie:

  1. Odkurzacz Lehmann Taller 25 PSUM 4000W
  2. Wąż ssący karbowany 3m wysoko-elastyczny
  3. Szczotka podłogowa do suchego /mokrego odkurzania
  4. Szczotka z włosiem
  5. Ssawka do odkurzania szczelin, trudnodostępnych miejsc, szuflad
  6. Rura ssąca 2 szt 0,5m / szt tworzywowa
  7. Adapter do podłączenia elektronarzędzi
  8. Worek na śmieci wielorazowy
  9. Filtr powietrza HEPA
  10. Filtr gąbkowy – do użycia w przypadku wciagania wody

Najmocniejszy w swojej klasie

Najlepszy wybór wśród odkurzaczy przemysłowy to Lehmann. Nowy model Taller 25 charakteryzuje się długą żywotnością i wysoką jakością wykonania, a przy tym posiada wszystkie cechy najlepszego odkurzacza do zadań specjalnych. Dzięki technologii specjalnego wiru oddziela zanieczyszczenia od powietrza jeszcze lepiej i skuteczniej radzi sobie w filtacji nawet drobnego kurzu.

Praktycznie bezkosztowy

W zestawie z odkurzaczem otrzymasz trwały worek wielorazowego użytku. Wykonany ze specjalnego materiału gwarantuje świetny przepływ powietrza i ponadprzeciętną filtrację zanieczyszczeń. Kiedy zajdzie potrzeba wygodnie opróżnisz worek do śmietnika i założysz go ponownie. Dodatkową zaletą odkurzacza Lehmann Taller jest uniwersalne mocowanie i standardowa średnica wlotu.

Potężna moc 4000W

Całkowita moc odkurzacza PSUM to aż 4000W. Dzięki takiej wydajności maksymalnej w połączeniu z wbudowanym gniazdem możesz jednocześnie zasilić np. szlifierkę nie tracąc na wydajności ssącej pyłu. Inwestycja w odkurzacz przemysłowy o takiej wydajności zapewnia redukcję i minimalizację czasu i energii poświęconej na sprzątanie.

Prawdziwy odkurzacz 3w1

Odkurzacze przemysłowe Lehmann Taller są nie tylko przeznaczone do usuwania brudu, kurzu, wody, odpadów i niechcianych materiałów ale pełnią również skuteczną rolę dmuchaw. Proces czyszczenia za pomocą odkurzacza jest prosty, a odkurzacze przemysłowe stały się niezbędnym elementem wielu domów, garaży, ogrodów i firm. Odkurzacze Lehmann pracują ciężej nie tracąc na wytrzymałości i mocy.

Zasięg pracy aż do 9 metrów

Odkurzacz w standardzie posiada aż 3 metrowy wąż ssący. Dzięki temu żadna praca na drabinie przy odsysie nie będzie mu straszna. Taki wąż gwarantuje brak koniecznosci przestawiania odkurzacza z miejsca na miejsce podczas pracy. Dodatkowo zasięg pracy zwiększają nam dwie rury sztywne – tzw. przedłuzki o łacznej długosci metra oraz 5 metrowy przewód elektryczny – co daje nam aż 9m zasięg

Odkurza na mokro i sucho

Szukasz odkurzacza przemysłowego, ale nie chcesz tracić funkcji na mokro? Ściąganie wody, odkurzanie na sucho i mokro, odkurzanie gruzu, spuszczanie wody. Wszystko to w jednym odkurzaczu Lehmann Taller. Do pracy na sucho możesz zastosować dołączony worek, do pracy na mokro wystarczy zmiana filtra na gąbkowy i gotowe.

Filtr HEPA i gąbkowy są w komplecie

Odkurzacz posiada filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air). Dzięki temu jest w stanie zatrzymać cząsteczki o wielkości do 0,3 mikrona, takie jak kurz, pyłek, sierść zwierzęca, roztocza kurzu domowego, i inne alergeny. Jest szczególnie korzystny do pracy w zapyleniu przy szlifowaniu. Filtr gąbkowy używamy do odkurzania mokrych zanieczyszczeń i cieczy. Ochroni turbinę przez chlapaniem zbierającej się w zbiorniku cieczy.

Funkcja dmuchawy 2000W

Po przełączeniu w wygodny sposób rury odkurzacza do złącza wylotu turbiny nasz produkt pełni funkcję dmuchawy o wydajności aż 2000W. Dmuchawa do liści, śniegu, kurzu czy pomoc w sprzątaniu garażu, wszystko to umożliwi potężny podmuch odkurzacza przemysłowego Lehmann.

Trwała konstrukcja z mocnego ABS-u

Odkurzacz szczelnie zamyka zbiornik dzięki trwałym zaciskom. Górna klapa przylega szczelnie i nie traci na mocy ssącej odkurzacza powodując straty ciśnienia. Odkurzacze przemysłowe Lehmann Taller są wydajne, solidne i niezawodne. Ich użyteczność wykracza poza potrzebę standardowego sprzątania dlatego wykonane zostały z wysokiej klasy materiałów.

Wygodny korek spustowy do wody

Duży 25-litrowy zbiornik przyda się nie tylko do odkurzania na sucho. Wygodnie zbierzesz i wylejesz wodę. Dzięki temu nie ma konieczności przechylania całego zbiornika, żeby wypuścić ciecz. Wystarczy umieścić odkurzacz nad zlewem czy kratką ściekową. Tak przemyślana konstrukcja czyni go bardziej uniwersalnym narzędziem do utrzymania czystości w różnych warunkach.

Gniazdo na elektronarzędzia aż 2000W

Odkurzacz posiada gniazdo na elektronarzędzia do mocy 2000 W. Dzięki niemu możesz w wygodny sposób pracować np. przy szlifowaniu gładzi podłaczając w gniazdo tzw. żyrafę. W przeciwieństwie do produktów konkurencji gniazdo umożliwia podłączenie urządzenia aż o mocy do 2000W. Wygodny adapter do mocowania z wężem narzędzi otrzymasz w zestawie.

Informacje dodatkowe

Waga 10 kg