ŻELAZKO PAROWE BEZPRZEWODOWE LEHMANN PARGO

159,00 

Czy zmagasz się z problemem silnnych zagnieceń na ubraniach?

Nasze żelazko bezprzewodowe Lehmann Pargo wyposażone jest w najwyższej klasy stopę ceramiczną, która sprawi, że Twoje ubrania będą od teraz idealnie gładkie, a prasowanie stanie się przyjemnością. Najwyższy model tego producenta posiada bezprzewodową stację łądującą, dzięki której zapomnisz o plączących się kablach i dotrzesz do każdego kołnierzyka szybko i wygodnie.

Zapomnij o niedoskonałościach z Twoim żelazkiem Lehmann!

Ze żelazkiem Lehmann Pargo prasowanie staje się ekscytujące

Ogromna moc maksymalna 3000W to gwarancja błyskawicznej gotowości do pracy. Żelazko nagrzewa się bardzo szybko, dzięki czemu nie musisz długo czekać na to, by móc zacząć prasować. Kiedy liczy się czas, a Ty nie masz wyprasowanej koszuli przed wyjściem z domu żelazko o takiej mocy sprawdzi się idealnie. Wysoka moc to szybkie nagrzewanie, a to gwarantuje niesamowicie szybką gotowość do pracy. Skończ prasować szybciej ze żelazkiem Lehmann Pargo.

Zachwycajcy efekt nowej generacji stopy ceramicznej

Odporna na zarysowania stopa ceramiczna Lehmann radzi sobie z każdym, nawet najmniejszym zagnieceniem. Powierzchnia ceramiczna jest gładka i nieprzylepna. Dzięki temu materiał się nie przykleja do tkanin, co ułatwia prasowanie i zapobiega tworzeniu się zagnieceń. Stopa ceramiczna Lehmann równomiernie rozprowadza ciepło po całej powierzchni. Prasujesz skuteczniej, a zagniecenia szybciej się wygładzają. Stopa żelazka Lehmann jest delikatniejsza w kontakcie z tkaninami niż stopy metalowe. Dzięki temu istnieje mniejsze ryzyko uszkodzenia delikatnych materiałów podczas prasowania.

Niesamowite technologie na wyciągnięcie żelazka

Żelazko bezprzewodowe Lehmann Pargo jest bezprzewodowe! Technolgia wireless zastosowana w żelazki umożliwia prasowanie ubrań bez konieczności podłączania go do gniazdka elektrycznego za pomocą przewodu zasilającego. Stacja dokująca dostarcza energię potrzebną do podgrzania płyty grzejnej. W kilka sekund gdy żelazko jest dostatecznie rozgrzane, możesz rozpocząć prasowanie tkanin. Działanie żelazka bezprzewodowego podczas prasowania jest podobne do tradycyjnego żelazka. Płyta grzejna żelazka Lehmann równomiernie przekazuje ciepło na tkaniny, co pomaga w wygładzeniu zagnieceń.

Rozwiązuje problem zakamienionego żelazka

Żelazko Lehmann Pargo wyposażono w nowy system wkładu antywapiennego. Wkład antywapienny w żelazku to specjalna warstwa, która jest zaprojektowana w celu zapobiegania gromadzeniu się kamienia wapiennego wewnątrz żelazka. Kamień wapienny, zwany także kamieniem kotłowym lub osadem wapniowym, jest osadem mineralnym, który może gromadzić się na elementach grzewczych i wewnętrznych przewodach żelazka w wyniku korzystania z wody kranowej podczas prasowania. Wkład antywapienny w żelazku Lehmann Pargo wspomaga proces czyszczenia zapobiegając długotrwałemu gromadzeniu się kamienia i eliminuje problem plamienia tkaniń.

Większy pojemnik na wodę to dłuższa praca

Dzięki użyciu 320 ml zbiornika na wodę możesz pracować z żelazkiem bez konieczności robienia przerw na uzupełnianie wody, co będzie szczególnie przydatne gdy masz sporą rodzinę i sporo ubrań do wyprasowania jednocześnie.

Dba o bezpieczeństwo tkanin

Prasowanie z użyciem pary jest bezpieczne dla tkanin – możesz bezpiecznie wyprasować każdy materiał bez ryzyka ich przypalenia.

Oszczędza Twój cenny czas

Para wnika bezpośrednio we włókna tkanin i natychmiastowo usuwa zagniecenia, Żelazko parowe pozwoli Ci zaoszczędzić nawet 50% czasu potrzebnego na wyprasowanie ubrań w stosunku do tradycyjnego żelazka.

Dezynfekuje materiały

Para wodna ma właściwości dezynfekujące, dzięki czemu usuniemy z materiałów wiele bakterii, wirusów i drobnoustrojów. Alergicy docenią również fakt, iż para wodna usuwa z materiałów resztki środków chemicznych.

Usuwa nieprzyjemne zapachy

Prasowanie z parą wodną pozwala usuwać z ubrań nieprzyjemne i trudne do usunięcia zapachy, np. dymu papierosowego czy zapachy pozostające na ubraniach roboczych, tak uciążliwe np. dla osób pracujących w gastronomii.

Ma funkcję Anti-Drip

Dzięki tej funkcji, system przez cały czas kontroluje dopływ wody do stopy żelazka. Funkcja anti-drip odcina dopływ wody i zapobiega kapaniu wody na tkaninę.

Prasuje w poziomie i pionie

Żelazko parowe może pracować w pozycji pionowej, co pozwoli odświeżyć np. wiszące zasłony, firany czy ubrania, w które ubrane są manekiny w sklepie, bez konieczności ich ściągania, co pozwoli nam zaoszczędzić cenny czas;

Najwięcej punktów wyrzutu pary

Dzięki licznym otworom na stopie żelazka para szybko i równomiernie wnika w powierzchnię tkanin, dzięki czemu efekty prasowania żelazkiem parowym są nieporównywalnie lepsze niż w przypadku tradycyjnych żelazek.

Skończ prasowanie szybciej ze żelazkiem Lehmann Pargo

Błyskawiczne nagrzewanie i wysoka moc maksymalna 3000W to gwarancja zadowolenia. Kiedy ważny jest czas, a Ty nie masz wyprasowanej koszuli chwyć za żelazko Lehmann Pargo i ciesz się efektami bez wysiłku. Bezprzewodowe żelazko Lehmann to wolność ruchu podczas prasowania na którą zasługujesz. Nie daj się złapać w kabel i prasuj z elegancją i wygodą ciesząc się niesamowitym komfortem.

Specyfikacja

 • Model: Pargo
 • Moc maksymalna: 3000W
 • Moc znamionowa: 2600W
 • Wydajność pary do 35 g/min
 • Rodzaj stopy: Ceramiczna (nieprzywierająca)
 • Czas prasowania bezprzewodowo: 2 minuty na sucho, 1 minuta z funkcją pary
 • Czas ładowania: 1 cyklu 40 sekund, czas ładowania kolejnego cyklu: 20 sekund
 • Prasowanie parowe: 20-35 g/min
 • Pojemność zbiornika na wodę: 320ml
 • Długość przewodu: 1,5m
 • Technologie: anti-calc, anti-drip, self-cleaning
 • Baza ładująca z podświetleniem LED
 • Wymiary: 187x171x314mm
 • Wymiar płyty grzewczej: 232 x 118mm
 • Wkład antywapienny
 • Waga: 1,3kg
 • Napięcie i częstotliwość: 220-240V 50/60Hz
 • Akcesoria w zestawie: kubek na wodę

Informacje dodatkowe

Waga 1,6 kg