Nowy grzejnik konwektorowy z termostatem Lehmann Torno 2000W

Trójstopniowy grzejnik marki Lehmann o mocy aż 2 kW. Dzięki regulacji produkt jest oszczędny, szybko się rozgrzewa, a wysoka wydajność energetyczna gwarantuje, że jest przystosowany do ogrzewania różnych pomieszczeń. Tych małych i tych dużych, od pokoju do większego warsztatu gdzie pracujemy. Przeznaczony do zwiększenia temperatury w miejscach, gdzie potrzebujesz tego szybko i wydajnie, gdzie liczy się moc i wygoda pracy.

Fukcja konwekcji zapewnia szybkie i równomierne rozprowadzanie ciepła

To optymalna cyrkulacja powietrza i efektywniejsza moc grzewcza. Spektakularny design z białą powierzchnią nada się do każdego wnętrza. Konwektorowa konstrukcja została wykonana z metalu i pokryta odpornym na wysokie temperatury białym kolorem. Elegancka nuta dla Twojego domu, która idealnie pasuje do każdego wnętrza.

Pozostawia piękne wrażenie w każdym otoczeniu

Zabierz go ze sobą wszędzie tam, gdzie jest najbardziej potrzebny. Urządzenia ogrodowe i warsztatowe polskiej marki Lehmann są łatwymi w użyciu, niezawodnymi i solidnymi maszynami. Najlepszy wybór od lat w Polsce i za granicą. Prezentowane rozwiązanie konwektorowe w postaci grzejnika pozwala dogrzać pomieszczenie, w którym brakuje kaloryferów lub są one niedostatecznie wydajne. Niezastąpiony również w czasie awarii systemu ogrzewania.

Ma trzy różne tryby grzania

Umożliwia dostosowanie mocy z jaką pracuje do indywidualnych potrzeb. Od delikatnego ciepła po prawdziwą gorączkę. Używając przycisku ustawienia trybu grzania, można przełączyć urządzenie w tryb 750W / 1250W / 2000W.

Posiada termostat

Wbudowany termostat zabezpieczy Cię przed dużymi rachunkami za prąd. Grzejnik w momencie gdy osiągnie ustawioną temperaturę, przestanie na pewien czas grzać i pobierać prąd, a co za tym idzie pieniądze. Termostat automatycznie włącza i wyłącza konwektor. Jeśli ustawiona temperatura spadnie poniżej, konwektor zacznie się nagrzewać do momentu ponownego osiągnięcia ustawionej temperatury.

Klasyczny design

Grzejnik został zaprojektowany z myślą o tradycyjnym, eleganckim wystroju wnętrz. Jego kolorystyka jest neutralna, dzięki czemu będzie pasował do wszystkich pomieszczeń w których zostanie postawiony. Malowanie leży na najwyższym poziomie, dzięki czemu urządzenie wygląda bardzo efektownie. Stabilne nogi zadbają o bezpieczeństwo.

Postaw na grzejnik kowektorowy dzisiaj

W przeciwieństwie do grzejników olejowych rozwiązania konwektorowe są lekkie i wygodne. Dlatego szczególnie polecane tam, gdzie mobilność i łatwość użytkowania jest na pierwszym miejscu. Nie musisz czekać na rozgrzanie oleju! Lehmann Torno jest szybszy niż olejak.

Sprawdzi się w salonie, sypialni, jak i w biurze czy garażu

Wszędzie tam, gdzie wymagane jest dodatkowe źródło grzania. Możliwość regulacji mocy i prosty termostat sprawią, że każdy znajdzie dla siebie wymarzone ustawienie mocy grzania dostosowane do własnych preferencji i rozmiaru ogrzewanego pomieszczenia.

Specyfikacja:

  • Marka: Lehmann Polska
  • Model: Torno
  • Moc: 2000W
  • Regulacja mocy: 3 poziomy – 750W / 1250W / 2000W
  • Termostat: Wbudowany
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
  • Kolor: Biały
  • Waga: 2,48 kg
  • Napięcie: 220-240V / 50-60Hz
  • Wymiary: 58 x 13,5 x40 cm

Informacje dodatkowe

Waga 2,48 kg