Grzejnik olejowy 2500W

Jest oszczędny, szybko się rozgrzewaa wysoka wydajność energetyczna gwarantuje, że jest przystosowany do ogrzewania różnych pomieszczeń. Tych małych i tych dużych, od pokoju do większego warsztatu lub biura. Jeśli potrzebujesz rozwiązania szybkiego i efektywnego, a przy tym taniego ! Możesz skupić się wyłącznie na jednym zadaniu, przenieść grzejnik olejowy, podłączyć i gotowe. Resztą zajmie się grzejnik.

11 – żebrowa konstrukcja to szybkie i równomierne rozprowadzanie ciepła

To optymalna cyrkulacja powietrza i efektywniejsza moc grzewcza. Spektakularny design z czarną powierzchnią nada się do każdego wnętrza. Elegancka nuta dla Twojego domu, która idealnie pasuje do każdego wnętrza. Umożliwia dostosowanie mocy z jaką pracuje do indywidualnych potrzeb. Od delikatnego ciepła po prawdziwą gorączkę.

Pozostawia piękne wrażenie w każdym otoczeniu

Zabierz go ze sobą wszędzie tam, gdzie jest najbardziej potrzebny. Prezentowane rozwiązanie olejowe w postaci grzejnika Alisar pozwala dogrzać pomieszczenie, w którym brakuje kaloryferów lub są one niedostatecznie wydajne. Niezastąpiony również w czasie awarii systemu ogrzewania.

Łatwy w użytkowaniu

Świetnie sprawdzi się w ogrzaniu pokoju lub dogrzaniu miejsca pracy. Jest energooszczędny, więc koszt jego użytkowania jest bardzo niski. Nawet po wyłączeniu grzejnika, on nadal oddaje ciepło dzięki czemu wieczorem kładąc się spać, będziesz mógł zasypiać w przyjemnej temperaturze.

Ma trzy różne tryby mocy

Po włączeniu zasilania naciśnij przycisk „Mode”, a urządzenie będzie można cyklicznie przełączać się między trybem wysokiej temperatury (2500W), średniej (1500W) i niskiej (1000W). W zależności od potrzeb możesz ograniczyć moc i oszczędzać energię elektryczną.

Posiada termostat

Wbudowany termostat zabezpieczy Cię przed dużymi rachunkami za prąd. Grzejnik w momencie gdy osiągnie ustawioną temperaturę, przestanie na pewien czas dogrzewać olej i pobierać prąd, a co za tym idzie pieniądze!

Wbudowany timer i regulacja

Możesz wygodnie zaplanować czas do wyłączenia grzejnika. Naciśnij przycisk i wybierz zakres do 12 godzin dla cyklicznego odmierzania czasu do wyłaczenia urządzenia.Przyciskami możesz ustawić temperaturę grzania. Zakres wynosi od 15°C do 35°C. Resztą zajmie się komputer sterujący grzejnikiem.

Posiada czujnik przechyłowy

Jeśli urządzenie zostanie przewrócone w stanie pracy, przestanie działać. Na ekranie pojawi się komunikat i włączy się alarm. Gdy urządzenie znajdzie się w pozycji pionowej, alarm wyłączy się i przejdzie w tryb gotowości.  Wyłącznik bezpieczeństwa zapobiega niebezpiecznym sytuacjom spowodowanym przez przegrzanie.

Klasyczny design

Grzejnik został zaprojektowany z myślą o tradycyjnym, eleganckim wystroju wnętrz. Jego kolorystyka jest neutralna, dzięki czemu będzie pasował do wszystkich pomieszczeń w których zostanie postawiony. Malowanie żebrowania leży na najwyższym poziomie, dzięki czemu urządzenie wygląda bardzo efektownie.

Wygodny uchwyt na przewód zasilający

Uchwyt umożliwia nawinięcie przewodu dzięki czemu nie będzie zajmował dodatkowego miejsca, ani nie będzie plątał się pod nogami. Kiedy wróci lato będziesz mógł w łatwy sposób przechować grzejnik do kolejnego momentu, w którym stanie się potrzebny.

W zestawie z pilotem

Grzejnik olejowy został wyposażony w dodatkowy pilot do zdalnego sterowania. Teraz bez podnoszenia się z wygodnej kanapy możesz sterować swoim ogrzewaniem.

Sprawdzi się w salonie, sypialni, jak i w biurze czy garażu

Wszędzie tam, gdzie wymagane jest dodatkowe źródło grzania. Możliwość 3-stopniowej regulacji mocy sprawi, że każdy znajdzie dla siebie wymarzone ustawienie grzania dostosowane do własnych preferencji i rozmiaru ogrzewanego pomieszczenia.

Specyfikacja:

 • Moc: 2500W
 • Regulacja mocy: 3 poziomy – 1000W / 1500W / 2500W
 • Timer: Tak
 • Termostat: Wbudowany
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
 • Czujnik przechyłowy: Tak
 • Pilot: Tak
 • Uchwyt na przewód: Tak
 • Kolor: Czarny
 • Waga: ok 12 kg
 • Napięcie: 220-240V / 50-60Hz

Informacje dodatkowe

Waga 12 kg