GRZEJNIK OLEJOWY LEHMANN HIERRO CZARNY

159,00 

Grzejnik olejowy Lehmann Kanwod Hierro 2500W

Jest oszczędny, szybko się rozgrzewaa wysoka wydajność energetyczna gwarantuje, że jest przystosowany do ogrzewania różnych pomieszczeń. Tych małych i tych dużych, od pokoju do większego warsztatu lub biura. Jeśli potrzebujesz rozwiązania szybkiego i efektywnego, a przy tym taniego ! Możesz skupić się wyłącznie na jednym zadaniu, przenieść grzejnik olejowy, podłączyć i gotowe. Resztą zajmie się grzejnik Lehmann Kanwod Hierro.

11 – żebrowa konstrukcja to szybkie i równomierne rozprowadzanie ciepła

To optymalna cyrkulacja powietrza i efektywniejsza moc grzewcza. Spektakularny czarny design z czarną powierzchnią nada się do każdego wnętrza. Elegancka nuta dla Twojego domu, która idealnie pasuje do każdego wnętrza. Umożliwia dostosowanie mocy z jaką pracuje do indywidualnych potrzeb. Od delikatnego ciepła po prawdziwą gorączkę.

Pozostawia piękne wrażenie w każdym otoczeniu

Zabierz go ze sobą wszędzie tam, gdzie jest najbardziej potrzebny. Prezentowane rozwiązanie olejowe w postaci grzejnika L.K. Hierro pozwala dogrzać pomieszczenie, w którym brakuje kaloryferów lub są one niedostatecznie wydajne. Niezastąpiony również w czasie awarii systemu ogrzewania.

Łatwy w użytkowaniu

Świetnie sprawdzi się w ogrzaniu pokoju lub dogrzaniu miejsca pracy. Jest energooszczędny, więc koszt jego użytkowania jest bardzo niski. Nawet po wyłączeniu grzejnika, on nadal oddaje ciepło dzięki czemu wieczorem kładąc się spać, będziesz mógł zasypiać w przyjemnej temperaturze.

Posiada termostat

Wbudowany termostat zabezpieczy Cię przed dużymi rachunkami za prąd. Grzejnik w momencie gdy osiągnie ustawioną temperaturę, przestanie na pewien czas dogrzewać olej i pobierać prąd, a co za tym idzie pieniądze!

Ma trzy różne tryby mocy

Po włączeniu zasilania naciśnij przycisk „Mode”, a urządzenie będzie można cyklicznie przełączać się między trybem wysokiej temperatury (2500W), średniej (1500W) i niskiej (1000W). W zależności od potrzeb możesz ograniczyć moc i oszczędzać energię elektryczną.

Klasyczny czarny design

Grzejnik został zaprojektowany z myślą o tradycyjnym, eleganckim wystroju wnętrz. Jego kolorystyka jest neutralna, dzięki czemu będzie pasował do wszystkich pomieszczeń w których zostanie postawiony. Malowanie żebrowania leży na najwyższym poziomie, dzięki czemu urządzenie wygląda bardzo efektownie.

Wygodny uchwyt na przewód zasilający

Uchwyt umożliwia nawinięcie przewodu dzięki czemu nie będzie zajmował dodatkowego miejsca, ani nie będzie plątał się pod nogami. Kiedy wróci lato będziesz mógł w łatwy sposób przechować grzejnik do kolejnego momentu, w którym stanie się potrzebny.

Sprawdzi się w salonie, sypialni, jak i w biurze czy garażu

Wszędzie tam, gdzie wymagane jest dodatkowe źródło grzania. Możliwość 3-stopniowej regulacji mocy sprawi, że każdy znajdzie dla siebie wymarzone ustawienie grzania dostosowane do własnych preferencji i rozmiaru ogrzewanego pomieszczenia.

Specyfikacja:

 • Marka: Lehmann
 • Model: Kanwod Hierro
 • Moc: 2500W
 • Napięcie i częstotliwość: 220-240V~50/60Hz
 • Waga: 11kg
 • Regulacja mocy: 3 poziomy 1000/1500/2500W

Zalety:

 • Regulacja temperatury za pomocą pokrętła
 • Dioda wskazująca pracę urządzenia
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Czujnik przechyłowy
 • Kółka jezdne
 • Uchwyt na przewód
 • 11 żeber

Informacje dodatkowe

Waga 12 kg