Kurtyna elektryczna Lehmann Cepero 2000W Wi-Fi

Skuteczna bariera, która ochroni Cię od zimnego powietrza. Dzięki 2-stopniowej regulacji jest oszczędna, szybko się rozgrzewa, a wysoka wydajność energetyczna gwarantuje, że jest przystosowana do ogrzewania różnych pomieszczeń. Tych małych i tych dużych, od pokoju do większego warsztatu lub biura. Możliwość sterowania aplikacją TUYA w sieci Wi-Fi lub dołączonym pilotem to wygoda i nowoczesność.

Zapewnia szybkie i równomierne rozprowadzanie ciepła

To optymalna cyrkulacja powietrza i efektywniejsza moc grzewcza aż do 2000W. Spektakularny design z białą powierzchnią nada się do każdego wnętrza. Elegancka nuta dla Twojego domu, która idealnie pasuje do każdego wnętrza. Zadaniem kurtyny jest również stworzenie bariery powietrznej w otworze drzwiowym. Kurtyna powietrzna jest w stanie oddzielić dwie strefy powietrzne różniące się temperaturami (wewnętrzną i zewnętrzną), nie dopuszczając do ich przenikania się podczas otwierania drzwi.

Skuteczna bariera, która ochroni Cię przed zimnym powietrzem

Zamontuj tam, gdzie jest najbardziej potrzebna latem lub zimą. Kurtyna posiada możliwość pracy jak tradycyjny wentylator. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość wykorzystania urządzenia również latem. W upalne dni może zapemniać przyjemnie chłodne powietrze niczym powiew wiatru, natomiast w chłodne wieczory może służyć jako zamiennik kominka, który daje ciepło i rozgrzewa atmosferę. Cepero pozwala dogrzać pomieszczenie, w którym brakuje kaloryferów lub są one niedostatecznie wydajne. Niezastąpiona również w czasie awarii systemu ogrzewania.

Sterowana za pomocą Wi-Fi lub pilota

Kurtyną można sterować tradycyjnym pilotem, który otrzymasz w zestawie lub przy pomocy aplikacji w telefonie (Tuya smart). Aplikacja pozwoli Ci wyregulować temperaturę, programować godzinę uruchamiania i czas pracy. Aplikację ściągniesz za darmo w Google Play oraz App Store.

Trzy różne tryby pracy

Możesz wybrać pomiędzy trzema różbymi trybami pracy (lekkie ogrzewanie, mocne ogrzewanie, praca wentylatora). Pierwsze dwa odpowiadają mocy 1000W lub 2000W. Trzeci tryb pracy samego wentylatora sprawdzi się latem jako wentylator, który pomoże wprawić w ruch powietrze w pomieszczeniu.

Regulacja temperatury

Sterowanie kurtyną pozwala wybrać pomiędzy bardzo dużym zakresem dostępnych temperatur. Możesz idealnie dopasować temperaturę w pomieszczeniu do swoich potrzeb w zakresie pracy elementu grzewczego aż 18-45°C.

Funkcja wykrywania otwartego okna

Kurtyna sama zareaguje na nagły spadek temperatury. Po włączeniu tej funkcji, urządzenie automatycznie wyłączy ogrzewanie, jeśli temperatura pokojowa spadnie poniżej 10°C.

Wbudowany timer

Możesz zaprogramować czas pracy urządzenia za pomocą dołączonego do zestawu pilota lub wykorzystać do tego sterowanie aplikacją. Wystarczy, że wybierzesz przycisk pliota aby ustawić timer w kolejności: 1h,2h,3h…8h.

Oscylacja nawiewu

Funkcja oscylacji strumienia powietrza dla jeszcze lepszego rozprowadzania ciepłego powietrza. Ruch łopatki kurtyny w trakcie jej pracy ozwala na zwiększenie zasięgu nawiewu, który jednocześnie staje się bardziej równomierny w miejscu pracy urządzenia.

Instrukcja w języku Polskim

Wiemy jak ważna jest instrukcja użytkowania. Kurtynę podłączysz i uruchomisz w kilku prostych krokach. W zestawie z urządzeniem otrzymasz instrukcję obsługi w języku polskim.

Postaw na kurtynę Lehmann Cepero już dzisiaj

Wszędzie tam, gdzie wymagane jest dodatkowe źródło grzania. Możliwość regulacji temperatury sprawią, że każdy znajdzie dla siebie wymarzone ustawienie mocy grzania dostosowane do własnych preferencji i rozmiaru ogrzewanego pomieszczenia. Sterowana pilotem lub przez internet. Sprawdzi się w salonie, sypialni, jak i w biurze czy garażu. W przeciwieństwie do tradycyjnych grzejników rozwiązania kurtyn są estetyczne i wygodne! Zamontowana raz kurtyna może pracować cały rok nie zajmując miejsca w pomieszczeniu.

Specyfikacja:

 • Marka: Lehmann
 • Typ: Kurtyna grzewcza
 • Model: Cepero
 • Moc: 2000W
 • Regulacja mocy: 2 poziomy – 1000W/2000W
 • Pilot: Tak
 • Panel z wyświetlaczem LCD: Tak
 • Sterowanie WiFi: Tak
 • Oscylacja: Tak
 • Wykrywanie otwartego okna:Tak
 • Dedykowana aplikacja: TUYA Smart
 • Napięcie: 220-240V/50~60Hz
 • Waga: 3,34 kg
 • Długość przewodu: 1,5 m
 • Wymiary: Szerokość 58,5 cm Wysokość 23 cm Głębokość 15,8 cm

Informacje dodatkowe

Waga 2,2 kg