GENERATOR OZONU LEHMANN ALLOY

319,00 

Najwyższa wydajność w najmocniejszym modelu ! Generuje aż 60 000 MG na godzinę pracy !

Bestsellerowy model generatora ozonu w nieprawdopodobnie niskiej cenie! Alloy to najlepsze z markowych urządzeń na rynku premium w supercenie!

Zacznij działać już dziś, grzyby i bakterie nie mają szans w starciu z ozonatorem Lehmann. Pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów!

 • Skutecznie oczyścisz i zdezynfekujesz wnętrza zarówno mieszkania jak i samochodu
 • Nadaje się idealnie do sezonowego ozonowania samochodu (potocznie nazywane odgrzybianiem klimatyzacji)

Postaw na najwydajniejsze urządzenie na rynku ! Postaw na ozonator Lehmann Alloy !

AŻ 9 ELEMENTÓW OZONUJĄCYCH

– większa ilość elementów ozonujących znacznie skraca czas pracy.

Ozonator Lehmann Alloy

Ozonator posiada silne własności aseptyczne, w związku z czym stosowany jest przy dezynfekcji wody, powietrza i powierzchni. Naturalnie gromadzi się w stratosferze tworząc warstwę ozonową, która pełni ważną rolę w pochłanianiu części nadfioletu dochodzącego ze Słońca do Ziemi. Od teraz możesz mieć własną, domową fabrykę ozonu.

 • dezynfekcja powietrza
 • dezynfekcja powierzchni
 • dezynfekcja cieczy

Wiemy jak bardzo liczy się Twoje zdrowie

Ozonowanie domu warto przeprowadzić ze względu na to, iż ozon:

 • Usuwa alergeny z powietrza
 • Usuwa roztocza z łóżek, dywanów i innych tekstyliów
 • Wywabia insekty pojawiające się w zakamarkach sanitariów

Ozonowanie pomieszczeń wskazane jest, gdy w domu mieszkają noworodki, seniorzy, osoby z chorobami układu oddechowego i przede wszystkim – alergicy.

Twoje płuca i portfel podziękują Ci za to!

Ozonowanie nie maskuje, ale skutecznie usunie nieprzyjemne zapachy z mieszkania i samochodu, swoim działaniem zmniejsza ryzyko transmisji wirusów. Odkaża powietrze i powierzchnie nieożywione.

Prezentowany model polskiej marki Lehmann jest Idealny do ozonowania między innymi samochodu. Pamiętaj aby kilkukrotnie w trakcie roku oczyszczać klimatyzację i pozbywać się grzybów i ich przetrwalników oszczędzając czas i pieniądze na specjalistyczne zakłady.

Alloy to najwyższy model w ofercie Lehmann Polska

 • silne działanie biobójcze i utleniające
 • kompleksowa dezynfekcja
 • przenikalność powierzchni porowatych
 • dopełnienie standardów czystości i bezpieczeństwa
 • małe gabaryty oraz niski pobór prądu

Ozonator Lehmann Alloy

Ozon posiada silne własności aseptyczne, w związku z czym stosowany jest przy dezynfekcji wody, powietrza i powierzchni. Naturalnie gromadzi się w stratosferze tworząc warstwę ozonową, która pełni ważną rolę w pochłanianiu części nadfioletu dochodzącego ze Słońca do Ziemi. Od teraz możesz mieć własną, domową fabrykę ozonu.

Od teraz liczą się minuty, nie godziny

Ozon jest jednym z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych. Działanie bakteriobójcze wykazuje w stężeniu około 13 μg/dm³, czyli 13 mg/m³. A to z kolei oznacza, że aby uzyskać właściwości bakteriobójcze w pomieszczeniu o kubaturze 1 m³, urządzenie musi pracować jedynie 1 SEKUNDĘ! Aby uzyskać początkowe właściwości bakteriobójcze w pomieszczeniu o powierzchni np. 20 metrów kwadratowych, przy założeniu, że sufit znajduje się na wysokości 2,5 metra (50 m³), generator ozonu powinien pracować jedynie 45 sekund!

50 razy skuteczniejszy i 3000 szybszy od chloru

Oczyszczenie i dezynfekowanie pomieszczeń z uporczywych zapachów, zarodników pleśni, bakterii czy alergenów wymaga użycia profesjonalnego sprzętu. Sprzętu jak generator ozonu Lehmann. Ozonatory powietrza doskonale sprawdzają się podczas odświeżania mieszkań, klimatyzacji samochodowych oraz lokali przeznaczonych do remontu, wynajmu czy sprzedaży. Nadają się też do odkażania sal medycznych, chłodni, kuchni i nie tylko.

Czym jest ozonowanie

Jest to proces dezynfekcyjny, czyli dogłębnie oczyszczający. Polega na rozprowadzeniu po kabinie auta cząsteczek ozonu. Ozon to gaz o silnych właściwościach utleniających, który dotrze do każdego zakamarka wnętrza. Podczas procesu dekontaminacji samochodu, ozon utlenia zanieczyszczenia, doprowadzając do ich rozpadu na mniej złożone cząsteczki. Jedyną pozostałością po ozonie jest tlen. Dzięki własnemu ozonatorowi zaoszczędzisz na usługach, które należy wykonywać przynajmniej raz w roku! Możesz jeździć zdrowiej, oszczędniej i bezpieczniej – zadbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich w aucie.

Działa szybko i skutecznie

Ozonowanie nie maskuje, ale skutecznie usunie nieprzyjemne zapachy z mieszkania i samochodu, swoim działaniem zmniejsza ryzyko transmisji wirusów. Odkaża powietrze i powierzchnie nieożywione.

Aby uzyskać początkowe właściwości bakteriobójcze w pomieszczeniu o powierzchni np. 20 metrów kwadratowych, przy założeniu, że sufit znajduje się na wysokości 2,5 metra (50 m³), generator ozonu powinien pracować jedynie 45 sekund!

Ozonowanie samochodu i klimatyzacji samochodu

Postanowiłeś posprzątać w samochodzie? Wyczyściłeś dywaniki, wyprałeś tapicerkę, zebrałeś nieczystości, a nadal czujesz nieprzyjemny zapach w swoim samochodzie? Znamy to. Przeciętna kubatura samochodu osobowego to około 5 m³, aby uzyskać stężenie ozonu, w którym rozpoczynają się właściwości antyseptyczne, urządzenie o tak dużej wydajności osiągnie to w 5 SEKUND! Niemniej jednak, aby uzyskać optymalnie właściwości bakteriobójcze ozonatora, urządzenie powinno pracować przynajmniej kilkukrotnie dłużej, aniżeliby czas wskazany do osiągnięcia minimalnego, skutecznego stężenia ozonu w powietrzu.

Wysoka wydajność i wydatek ozonu generatora Lehmann!

Generatory ozonu marki Lehmann są urządzeniami przeznaczenia przemysłowego i indywidualnego. Generatory wytwarzają silnie bakteriobójczą, antyseptyczną formę tlenu – trójtlen, (inaczej ozon, O3), który natychmiastowo niszczy grzyby, bakterie oraz alergeny wszelkiej maści. Przez wzgląd na silne właściwości utleniające, skutecznie i sprawnie usuwa również nieprzyjemne zapachy. W przeciwieństwie do stosowanego w podobnych celach chloru, ozon po spełnieniu swojej funkcji rozpada się do zupełnie nieszkodliwego tlenu (O2).

Ozonator Alloy sprawdzi się również do mieszkania i pomieszczeń biurowych

Ozonatory powietrza do domu to doskonałe rozwiązanie w wielu przypadkach. Jeżeli kupiłeś lub wynająłeś mieszkanie, które przez długi czas nie było używane lub mieszkały w nim osoby palące, wówczas generator ozonu świetnie oczyści atmosferę. Usunie zapachy stęchlizny, po dymie papierosowym, a także zarodniki pleśni. Sprawdzi się również po pożarze.

Stężenie ozonu odpowiednie do Twoich potrzeb

Działanie bakteriobójcze wykazuje się już w stężeniu około 13 μg/dm³, czyli 0,013 g/m³. Optymalne stężenie, które wykazuje najsilniejsze działania bakteriobójcze, grzybobójcze i usuwające zapachy zauważalne, wynosi około 4 mg/dm³.

Oznacza to, że aby:

 • Uzyskać początkowe stężenie ozonu wykazujące ww. właściwości (dla pomieszczenia o kubaturze 100 m³) urządzenie powinno pracować niespełna 15 minut.
 • Uzyskać optymalne stężenie ozonu wykazujące ww. właściwości w stopniu najwyższym (dla pomieszczenia o kubaturze 10 m³) urządzenie powinno pracować około 45 minut.

Po zakończeniu należy odczekać około 30 minut, a następnie dokładnie przewietrzyć pokój. Przez jakiś czas można wyczuć delikatny zapach, który pozostawił po sobie ozon, niemniej jednak zniknie on po niedługim czasie.

Nieprzyjemny zapach ? Zapomnij !

Ozonator Alloy oczyszcza powietrze również w domu. Mamy świadomość, że posiadanie zwierzaka znacząco zwiększa ilość alergenów i czynników chorobotwórczych w naszych domach, gdzie cykliczne ozonowanie skutecznie się ich pozbywa

Ozonowanie to skuteczna metoda dezynfekcji, usunięcia zapachów i w konsekwencji przywrócenia do używalności pomieszczeń po pożarze, zalaniu, zgonie. Sezon na zachorowania rozpoczęty? Ale nie u Ciebie. Stwórz w swoim domu i w miejscu pracy bezpieczną strefę. Nie ma czasu na chorowanie.

Najwyższa wydajność i wydatek ozonu generatora Lehmann!

Generatory ozonu polskiej marki Lehmann są urządzeniami przeznaczenia przemysłowego i indywidualnego. Generatory wytwarzają silnie bakteriobójczą, antyseptyczną formę tlenu – trójtlen, (inaczej ozon, O3), który natychmiastowo niszczy grzyby, bakterie oraz alergeny wszelkiej maści. Przez wzgląd na silne właściwości utleniające, skutecznie i sprawnie usuwa również nieprzyjemne zapachy. W przeciwieństwie do stosowanego w podobnych celach chloru, ozon po spełnieniu swojej funkcji rozpada się do zupełnie nieszkodliwego tlenu (O2).

Specyfikacja techniczna

 • Model: Alloy
 • Marka: Lehmann
 • Moc: 130/140W
 • Wydajność wytwarzania ozonu: 60 000 mg/h
 • Timer: 1-120 min
 • Wymiary: 210 x 215 x 191 mm
 • Waga 3,7 kg

Informacje dodatkowe

Waga 1,8 kg