Zmagasz się z remontem? Szukasz sposobu na idealne gładzie?

Najnowsza szlifierka do gładzi Lehmann Aurore zastąpi aż trzy urządzenia w Twojej pracy. Szlifuje, oświetla i wciąga pył gwarantując niesamowite rezultaty i szybszą pracę. Pierwsza taka szlifierka wyposażona w najnowsze techonolgie dzięki którym dotrzesz nie tylko do najwyższych miejsc ale również zobaczysz je teraz w specjalnym świetle roboczym LED 360 stopni. Skończysz równanie ścian szybciej i odetchniesz czystym powietrzem dzięki wyprowadzeniu szlifu do specjalnego worka filtracyjnego, a całość zapakujesz bezpiecznie w walizce Lehmann Hard-Case. Wszystkie niezbędne akcesoria otrzymasz już w zestawie!

Perfekcyjne ściany bez żadnego wysiłku ze szlifierką Lehmann!

Niesamowite rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa

Szlifierka do gipsu Lehmann generuje aż 1800 obrotów na minutę. Pozwala na wykonywanie prac szybciej, dokładniej i bezpieczniej, co przekłada się na zadowolenie Twoich Klientów i konkurencyjność na rynku. Twoja firma zyska najwyższą jakość zadowolenia Klientów na którą zawsze zasługiwała. Dzięki największej średnicy papieru ściernego aż 225 mm szlifierki do gipsu Aurore pokrywają większy obszar roboczy i gwarantują gładkość powierzchni większą od tradycyjnych szlifierek, a to przekłada się na zachwyacjący efekt końcowy. Z podświetleniem roboczym o odpowiedniej dla wzroku barwie światła osiągniesz wyższą jakość równania, co jest szczególnie istotne w przypadku prac remontowych lub wykończeniowych. Każdy doceni jakość pracy szlifierki Lehmann Aurore.

Ekscytujące technologie użyte przy konstrukcji

Wszyscy, którzy są pasjonatami remontów, prac budowlanych lub majsterkowania będą podekscytowani możliwością używania nowej szlifierki do gładzi Lehmann. Praca z najnowszymi technologiami i narzędziami może być ekscytującym wyzwaniem. Nie inaczej jest ze szlifierką Aurore. Modelowa konstrukcja Soft-Grip jest wygodna w użyciu. O bezpieczny tranport zadba walizka Lehmann Hard-Case, a dołączona do maszyny instrukcja w języku polskim doskonale wprowadza w poznanie jej z każdej strony. Wreszcie, efekt końcowy prac z wykorzystaniem szlifierki do gipsu może być ekscytujący, szczególnie jeśli za każddym razem osiągasz imponujące rezultaty. Duma z wykonanej pracy i zadowolenie z efektu dostarczy niezapomnianych emocji oceniając efekt końcowy przez Ciebie lub przez Twoich Klientów.

Zachwycające efekty bez zbędnej dodatkowej pracy

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się w jaki sposób pracują szlifierki typu żyrafa? Nie generuj niepotrzebnych kosztów ryzykując usterkę szlifierki nieprzystosowanej do ścian. Inwestycja w najlepszą szlifierkę do gipsu Lehmann oszczędzi nie tylko dodatkowych wydatków ale również zbędnej pracy. Szlifierka Aurore posiada przyłącze do odsysu pyłu, dzięki niemu zniwelujesz zapylenie w pomieszczeniu podczas pracy, a odpad trafi bezpieczenie do odkurzacza lub worka. Wielorazowy worek otrzymasz już w zestawie ze szlifierką Lehmann. W zestawie otrzymasz również zapas papieru szlifierskiego o różnej gradacji! Dodatki o wartości kikudziesięciu złotych są już w zestawie!

Przełomowe rozwiązania dla jakości

Największym wyzwaniem podczas szlifowania gipsu jest uzyskanie odpowiedniego oświetlenia. To proces, w którym szczegóły i niedoskonałości na powierzchni mogą być trudne do zauważenia gołym okiem. Listwa świetlna w szlifierce Lehmann dostarcza idealnego źródła światła, które doskonale oświetla obszar roboczy. Koszt lampy smugowej do tynków to nawet 1000 złotych! Tutaj oświetlenie jest już w zestawie!

Rozwiązuje problem doświetlania ścian

Wybierając szlifierką Lehmann Aurore z systemem LED 360 zyskasz profesjonalne oświetlenie ściany z którą pracujesz z dbałością o każdą nierówność. Oświetlenie o specjalnej barwie zmiejszy również zmęczenie wzroku i poprawi komfort pracy. Przy słabym oświetleniu pracownicy mogą napinać oczy, co może prowadzić do bólu głowy lub zmęczenia.

Zastępuje trzy urządzenia, szlifuje, oświetla, zasysa

Szlifierka Lehmann Aurore posiada w głowicy silnik ssący z własną turbiną, który generując podciśnienie kieruje pył prosto do worka. Unikatowa konstrukcja rozwiązuje w ten sposób problem zapylenia w pomieszczeniu i konieczność pracy z odkurzaczem sprzątającym. Nie zawsze mamy odkurzacz lub możliwość wpięcia się w niego szlifierką, a zawsze chcemy uniknąć zapylenia. Teraz to możliwe!

Beznarzędziowa wymiana tarcz Easy-Velcro

Krążki szlifierskie można szybko i łatwo przymocować do talerza szlifierskiego. Rozwiązaliśmy problem niewygodnego otwierania obudowy stosując system Easy-Velcro. Wystarczy docisnąć tarcze szlifierskie do talerza. Rzep utrzymuje talerz szlifierski we właściwym położeniu. Połączenie jest szybkie i pewnie trzyma krążek ścierny na miejscu.

Przełącznik All-On oraz uchwyt Soft-Grip

Rozwiązaliśmy problem ciągłego trzymania włącznika szlifierki przez zastosowanie specjalnego trójpozycyjnego przełącznika All-On. Od teraz możesz zablokować włącznik w pozycji ON. Dodatkowo o bezpieczny chwyt zadba wygodna ogumowana konstrukcja Soft-Grip. Nie rezygnuj z wygody wybierając swoje narzędzia. Postaw na Lehmann Aurore.

Wydajność o jakiej mogłeś marzyć

Prędkość obrotowa tarczy jest szczególnie istotna podczas szlifowania dużych powierzchni, takich jak ściany czy sufity. Dzięki wysokiej prędkości wynoszącej aż 1850 obrotów na minutę i 7 stopniowej regulacji w szlifierce Lehmann można zwiększyć wydajność i pracować szybciej nawet z największymi niedoskonałościami gładzi. Szlifujesz wygodniej, dokładniej, a przy tym bezpieczeniej odsysając pył do worka. Skończ pracę szybiej od konkurencji ze szlifierką Lehmann Aurore.

Klasa wykonania Lehmann Ultra-Durace

Wiemy jak ciężkie życie mają narzędzia w warsztacie, na budowie czy w bagażniku aut. Rozwiązaliśmy problem przypadkowych uszkodzeń stosując najwyższą klasę wykonania. Mocniejsze łączenia, stalowa klamra spinającą, wewnętrzene prowadzenie kabla na przegubie oraz potrójnej grubości kompozytowy odlew klasy Durace. To szczególnie ważne w przypadku narzędzi szlifierskich, które mogą być podatne na uszkodzenia środowiskowe. Lehmann Aurore to maszyna do zadań specjalnych w każdych warunkach!

Głowica z systemem LED 360

Szlifierka Lehmann Aurore łączy aż dwie technologie w głowicy szlifującej. Wyposażono ją zarówno w odsys jak i podświetlenie. Dookólna listwa świetlna zastępuje lampę smugową o wartości kilkuset zlotych. Zapewnia strumień świetlny wzdłuż powierzchni ściany co uwypukla nierówności i drobne uszkodzenia przyspieszając pracę z gładziami. Lampę możesz wygodnie włączyć dedykowanym przyciskiem na głowicy.

Teleskopowa regulacja po sufit

Nie masz drabiny? Od teraz to nie problem przy szlifowaniu sufitów. W zależności od potrzeb długość szlifierki Lehmann można regulować teleskopowo w zakresie aż 135 – 180 cm. Wystarczy poluzować nakrętkę blokującą i pociągnąć rurę do wybranej długości. Szybko, łatwo i do odpowiedniej wysokości. Po skończonej pracy zwalniając solidny stalowy zaczep złożysz szlifierkę i zaoszczędzisz miejsce w bagażniku.

Jej transport to nie kłopot

Czy zmagasz się z problemem narzędzi bez dedykowanych pojemników, skrzyń czy toreb do łatwego przechowywania? Szlifierka Aurore w zestawie posiada już dedykowaną walizkę Lehmann Hard-Case. Teraz wygodnie przewieziesz ją w aucie lub pożyczysz sąsiadowi bez obawy o przypadkowe uszkodzenie. Walizka ma profilowany chwyt na dłoń oraz wewnętrzny odlew wtryskowy dopasowany do modelu Lehmann Aurore. Przylega do szlifierki i unieruchamia ją. Walizka narzędziowa o takich wymiarach może kosztować nawet 140 zł! Teraz otrzymasz ją w zestawie!

Może pracować samodzielnie lub z odkurzaczem

Szlifierka do gipsu Lehmann Aurora może pracować w dwóch trybach. Zarówno samodzielnie z wykorzystaniem worka który otrzymasz w zestawie lub razem z odkurzaczem przemysłowym zbierając odpad prosto do worka w nim lub zbiornika. Odkurzacz przemysłowy nie znajduje się w wyposażeniu prezentowanej oferty. Zdjęcie służy wyłącznie podglądowi sposobu mocowania.

Skończ szlifowanie gładzi szybciej i lepiej od konkurencji

Szlifowanie gładzi jeszcze nigdy nie było tak ekscytujące. Wybierając szlifierkę Lehmann Aurore zagwarantujesz sobie najwyższą efektywność szlifowania dzięki mocy 1800W, redukcję czasu pracy którą gwarantuje aż 1850 obrotów na minutę i kontrolę zapylenia poprzez wbudowany odsys do worka filtrującego. Stawiasz na lidera skuteczności w radzeniu sobie z nierównościami. Pozwala zauważyć wszelkie nierówności, zadrapania czy inne defekty, które wymagają poprawy i uzyskać idealny efekt końcowy. Wybór najlepszej szlifierki do gładzi nigdy nie był tak prosty. Postaw na sprawdzone i pewne urządzenie.

W zestawie:

 • Szlifierka Lehmann Aurore
 • Głowica szlifująco-ssąca ze światłem LED 360
 • Torba na pył z wężem ssącym 1,4 m
 • Walizka transportowa Lehmann Hard-Case
 • 6 szt. papierów ściernych (1*80gr / 1*100gr / 1*120gr / 1*150gr / 1*180gr / 1*240gr)

Specyfikacja:

 • Moc maksymalna: 1800W
 • Moc znamionowa: 710W
 • Napięcie i częstotliwość 230V, 50Hz
 • Prędkość obrotowa: 1000-1850 obr/min
 • Regulacja długości: 135 – 180 cm
 • Regulacja obrotów: 7 – stopniowa
 • Stopnie regulacji: MIN, 1-5, MAX
 • Rodzaj uchwytu: Soft-Grip
 • Typ podświetlenia: LED 360 z włącznikiem na głowicy
 • Rodzaj przełącznika: trójstopniowy (ON, OFF, All-On)
 • Średnica papieru ściernego: 225 mm
 • Przewód zasilający: 4 m
 • Wąż ssący: 1,4 m
 • Wymiary: 73,5 x 31,5 x 23 cm
 • Waga szlifierki: 4.54 kg

Informacje dodatkowe

Waga 7,12 kg